Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tóth Gabiról kulturált vélemény?

Tóth Gabiról kulturált vélemény?

Figyelt kérdés

Sokan nem szeretik, ezt tudom. Normális, nem trágár érvekkel meg tudnátok magyarázni, hogy miért nem kedvelitek?

Természetesen aki kedveli, az is leírhatja a véleményét, arra is kíváncsi vagyok, hogy mi az, ami szerintetek szerethető benne.


2021. szept. 11. 22:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Én pl azt, hogy normálisan viselkedem embertársaimmal és nem viselkedem polgárpukkasztóan.

Leérettségiztem, van nyelvvizsgám, felvettek egy magas pontszámot igénylő egyetemre, feljavítottam néhány rosszul működő kapcsolatomat és megszakítottam pár olyat, ami csak mérgezett. Sok ember megbízik bennem és kedvesnek, okosnak, jó társaságnak talál. Lefogytam, stílust váltottam, itt a gyk-n adtam többszáz választ, ami valamennyire segített pár embernek.

Nem vagyok közszereplő, nem szültem le egy magyart sem, de jó embernek tartom magam, a hibáimmal együtt is, amiket, ha egoista fruskának tartasz, nagyon szívesen felsorolok neked, ha kívánod.

2021. szept. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem önazonos. Mindig valakihez akar hasonlítani. Álságos a mosolya is, ahogy a rajongóihoz beszél. Pár videójába sikerült belefutnom, semmi természetesség nincs a hangjában, látszik, hogy magára erőlteti a nyájasságot.
2021. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem szimpi alapból, olyan össze-vissza csaj.
2021. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem tetszik a hangja, sem az állandóan változó külseje. Közönségesen viselkedik, ami a butaság jele, hiszen nem is tudja hogyan kéne megnyilvánulnia közszereplőként. Ő is csak egy a feleslegesen eltartandó tehetségtelen celebek közül.
2021. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Ti vagytok kulturáltak :D azt sem tudjátok mi az a kó énekhang.
2021. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

*Jó


Még énekelni sem tudtok.

2021. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik a hangja meg a külseje, ez aztán milyen kulturált érv :D
2021. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele bajom. Bár nem a kedvencem de nem is utalom. Szerintem tehetséges.
2021. szept. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én is tehetségesnek gondolom, kár, hogy ezt elrontja a személyiségével. Régebben bírtam, de mostanában amiket művel (gondolok itt arra, ahogyan pl. a sztárban sztár leszekben viselkedik) annyira kiábrándító. Kb. én érzem magam kellemetlenül, rossz nézni, ahogy néha viselkedik.
2021. szept. 13. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!