Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez reális bérigény pályakezdők...

Ez reális bérigény pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Nem dolgoztam még sehol, van érettségim és mellette egy irodai titkár OKJ-m, próbálok most mindenféle adminisztrációs, ügyintézői vagy recepciós állásokra jelentkezni, csak arról gőzöm sincs hogy mennyi bérigény lenne a reális :D

Egyébként olyan 200-220 000 bruttóra gondoltam.



2021. szept. 14. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, az kimaradt hogy helyileg Fejér megye lenne.
2021. szept. 14. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Alap irodai munka végzettség nélkül a gyári operátor alatt van, mert se műszakpótlék, se bónusz. Valahol 120-140 környékén reális, ha nem

Budapesten vagy. Ott meg mindenért többet fizetnek, szorozd fel az eltéréssel.

2021. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Lehetne egy kicsit több is az igényed mondjuk 250 nettó kezdésnek, ha Pesten élsz akkor 350 :d
2021. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
200 az legyen inkább nettó.
2021. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok dolog függvénye. Eleve kellene tudni, hogy kapna-e a munkáltató utánad valamiféle adókedvezményt. Ha igen, akkor magasabb lehet az igényed. Ha semmilyen referenciád nincs, akkor az adó 33,5%, vagyis a 200B° az nagyjából 130N°. Az egy admin munkánál kezdőben rendben lehet.

Ha szakmai a dolog, a leírás alapján valami érdemit kell tenni, akkor 250B° mehet. (160N°)

2021. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő irodai munkákra érettségivel tapasztalat nélkül bérminimumot szoktak adni, ami most bruttó 219 ezer Ft + esetleg cafeteria, utazási hozzájárulás. Érdemes tól-ig tartományt mondani, 250 bruttóig felmehetsz igényben teljes munkaidőre, többet nem nagyon fognak adni. Aztán ha az évek során tapasztalatot szerzel, tanulsz még valamit hozzá, lehet feljebb lépni.
2021. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem diplomásként 200 nettót ajánlottak egy állásra. Kiröhögtem őket és eljöttem, mert néztek mikor azt mondtam, hogy 550 nettó. Aztán most külföldön vagyok, átszámolva 1.6 millió nettó forintba. Ne dolgozz éhbérért. Költözz ki.
2021. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!