Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki emlékszik rá,amikor csak a...

Ki emlékszik rá,amikor csak a régi 10-es úton lehetett közlekedni és nem volt még solymári Auchan sem?

Figyelt kérdés
A Solymári Auchan helyén régen csak pusztaság volt,nem volt benzinkút,nem volt körforgalom,a Solymári buszok az Angol temetőnél fordultak le,ha valaki Auchanba akart vásárolni,be kellett jönnie Óbudáig.A 18-as busz a pilisborosjenői téglagyárig közlekedett,csuklós kék Ikarus buszok jártak azon a vonalon.2005 szeptemberében nyílt meg a Solymári auchan.16 évvel ezelőtt.

2021. szept. 17. 17:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és az ürömi elágazásnál sem volt körforgalom,csak fönt a dombon volt egy jelzőlámpa:)
2021. szept. 17. 17:45
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Jó, és?
2021. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban sokat jártunk arra, mert pilisszentivánon volt telkünk.Akkor még a temető mellett ment be a busz és a solymári vasútállomás másik oldalánál vitt át az út, sok kanyar után.

Az ürömi elágazás lámpájánál is hányszor akadtunk fenn. Az szeddmagad eperföld vajon még megvan arra felé?

Régi jó emlékek. :)

2021. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Bárki, aki 2005 előtt sokat járt erre.

Pl. én is.

2021. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 igen megvan,nyáron most is lehetett ott epret szedni:)
2021. szept. 17. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Régi szép idők. Akkor is bazi nagy dugó volt reggelente. Az 5:55-ös busszal jártam suliba, hogy beérjek 8-ra vörösvárról.
2021. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi a kérdés?
2021. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 20 évvel ezelőtt jártam arra hétvégéken autóval, mert Pilisvörösváron volt telke a barátomnak. Nemrég munkaügyben utaztam arra busszal és csak lestem, hogy hol vagyunk, eltévedtünk vagy rossz buszra szálltam..??
2021. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy azóta a közúti kapacitás szinte semmivel nem nőtt (M0-M10 tervbe sincs még), a forgalom viszont sokszorosára duzzadt.

A vasutat viszont frankón megcsinálták.

2021. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!