Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki kirakja Facebookra,...

Ha valaki kirakja Facebookra, hogy valamelyik szerette elhunyt, az szeretne részvét nyilvánításokat vagy csak tájékoztató jelleggel rakja föl?

Figyelt kérdés
Gondolom, az most a legkisebb baja, hogy olvassa ki ír a bejegyzés/kép alá, de mégis nem akarok tapintatlannak tűnni, hogy nem írok alá részvétet, de azt se szeretném, ha kotnyelesnek tűnnék. Mi ilyenkor a helyes?
2021. szept. 19. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért rakja fel hogy aki nem közeli családtag volt, az is tudja hogy meghalt. Biztos nem azért hogy megszámolja a részvét nyilvánításokat. Szóval nem baj ha nem írsz oda, majd elmondod személyesen
2021. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bombolo orias emojit meg omlengo szavakat irsz, akkor kommentben reszvetet nyilvanitani nem tolakodo. Akkor folosleges, ha szemelyesen vagy irasban amugy is nyilvanitasz majd.
2021. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezek alá nem szoktam kommentelni mert oké, hogy közösség média meg minden, de nekem felfordul a gyomrom attól, hogy kiírják, hogy xy nemrég elhunyt, itt hagyott minket... És konkrétan még el sem ment a halottaskocsi, már fent van Facebookon a fekete profilkép meg a helyzetjelentés.
2021. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!