Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Matcheltem az egyik kollégámma...

Matcheltem az egyik kollégámmal és most iszonyat kellemetlen?

Figyelt kérdés
Ausztriában egy irodában dolgozom 1,5 hónapja. Nem ismerek még mindenkit itt mert elég nagy nyitott irodában dolgozunk. Viszont múlt héten csütörtökön matcheltem az egyik projektvezetővel tinderen…Erre akkor jöttem rá mikor kértem tőle pár képet magáról. Ő sem tudta,hogy kollégák vagyunk. Utána folyamatosan bocsánatot kért,hogy nem ismert meg és hogy ez tiszteletlenség és ne gondoljam hogy bunkó. Azt mondta,hogy nevessünk egyet és felejtsük el az egészet. Ez kicsit rosszul esik mert egyébként nagyon szimpatikus lenne, de én élőben nem vagyok neki az ezek szerint. Kb másfél méterre ül tőlem és minden nap találkozunk. Nekem ez iszonyatosan kellemetlen most. Minden nap gyomorgörcsöm van emiatt: Ti mit tennétek?
2021. szept. 21. 08:45
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Kértem tőle pár képet.*
2021. szept. 21. 08:45
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki is szimpatikus vagy, csak nem akarja a párkapcsolati dolgokat a munkahelyre keverni, ezért inkább hárít, meg hát nem tudhatod az indítékát, lehet hogy csak meg akart fektetni, lehet többet is....
2021. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelenti, hogy esetleg ne lennél szimpatikus, de nyilvánvalóan nem szeretne kollégával közeli kapcsolatba bonyolódni. Az a legjobb, amit tehetsz, amit ő is mondott, hogy csak engedjétek ezt el.
2021. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki is bejössz csak azt hitte hogy neked ő tuti nem és így hárított. Ebből még ne vonj le semmit, lehet ez elindít egy vicces-baráti kommunikációt amiből alkulhat is valami.
2021. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem..szerintem csak szimplán máshogy nézek ki élőben mint képeken és rájött,hogy mégsem akarja.
2021. szept. 21. 08:59
 6/40 anonim ***** válasza:
12%

😂 Én ilyen helyzetbe nyíltan rákérdeztem volna hogy mi van ennyire nem jövök be?


A kollégád szerintem csak a házi nyuszis hülye szabályt probalja tartani.


Figyi ha o is tetszikelt te is tetszikelted es matcholtatok akkor nyílván bejöttök egymásnak. Bar van olyan pasi aki mindenkit tetszikel de szerintem ez nem az a kategoria a kollegad reszerol. Latta rajtad hogy mennyire kínosan érint és ezért inkább nem probalkozik es a hazi nyuszi stabaly miatt.


En a helyedben sértődöttségem kimutatva megkérdezném hogy akkor minek matcholt velem ha arra se képes hogy egy randi setara se hívjon hátha jobban megismer es ha nem is lesz folytatas de legalabb jobb kollegalis kapcsolat lenne vagy nem 😄


De en ezt ugy oldottam volna meg hogy mondtam volna neki hogy akkor melyikunk hivja a masikat egy munkafelveteli randi interjura?


Ne legyél már ilyen nyuszi ga tetszik kérdezz rá mi az oka hogy nem hív randizni es akkor miert tetszikelt ha most meg így reagál.

2021. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

* szabály


* ha tetszik kérdezz rá

2021. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbért is rúgtak már ki embereket, a mai szexuális zaklatásokkal teli metoo-légkörben pedig úgy kell kerülni a nőket a munkahelyen, mint a tüzet.
2021. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
De olyan iszonyatosan kellemetlen ez nekem…Mert ha nem ismert fel akkor nyilván az azért volt mert máshogy nézek ki élőben. Én ezt simán eltudom képzelni sajnos és ebben az esetben ilyen kérdéseket feltenni meg poénkodni vele elég gáz lenne nem..?
2021. szept. 21. 09:06
 10/40 anonim ***** válasza:

Amugy mi kellemetlen? Hogy párt keresel, te is és ő is?


Volt egy no ismerosom aki tuzoltoknal dolgozott mondta hogy bizonyos tatskereso oldalakat nagy ívben elkeruli mert uton utfelen egy tuzolto kollegaval talalkozna es abbol biztos pletyi lenne.


Ezt nem igazan ertettem. Ugyanezt a masik pasi kollegaja is gondolhatta volna vagy a tobbi de ugye en nem tudhatom hogy abba a berkekbe ez hogy s mint mukodik. Gondolom beprobalkoztak volna nala es o kulso parkapcsolatra vagyott.

2021. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!