Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Matcheltem az egyik kollégámma...

Matcheltem az egyik kollégámmal és most iszonyat kellemetlen?

Figyelt kérdés
Ausztriában egy irodában dolgozom 1,5 hónapja. Nem ismerek még mindenkit itt mert elég nagy nyitott irodában dolgozunk. Viszont múlt héten csütörtökön matcheltem az egyik projektvezetővel tinderen…Erre akkor jöttem rá mikor kértem tőle pár képet magáról. Ő sem tudta,hogy kollégák vagyunk. Utána folyamatosan bocsánatot kért,hogy nem ismert meg és hogy ez tiszteletlenség és ne gondoljam hogy bunkó. Azt mondta,hogy nevessünk egyet és felejtsük el az egészet. Ez kicsit rosszul esik mert egyébként nagyon szimpatikus lenne, de én élőben nem vagyok neki az ezek szerint. Kb másfél méterre ül tőlem és minden nap találkozunk. Nekem ez iszonyatosan kellemetlen most. Minden nap gyomorgörcsöm van emiatt: Ti mit tennétek?
2021. szept. 21. 08:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
48%
Irtad hogy nem is ismertetek egymast akkor hogy kene hogy felismerjen. Hm? Szerintem nem kínos inkább cuki es ha netalantan hazassag lesz akkor kacagva tudtok mit meselni a gyerekeiteknek es unokaitoknak. Szerintem csak te lattad kinosnak a pasi meg egybol eszrevette ezert oldotta meg így. Remelem vagyakozva kerulgetitek egymast mig a pasi ugy nem hataroz hogy elhiv randizni. Ez tok cukin vicces helyzet. Ne legyél már ilyen nyuszi. 😄
2021. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Bejon a pasi? Van vonzodas?
2021. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Én amugy irtam en minimum morci fejjel megkerdeznem hogy akkor meselje mar el mit gondolt mikor tetszikelt es matchunk lett. Nyilvan azt gondolta hogy yeees mivel a gyk-n panaszkodnak pasik hogy alig van match-uk.


Mecseljetek mar le egy randival ne toketlenkedjetek mar ezen. Kollegak vagytok. Es?

2021. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Mert egy méterre ül tőlem. Annyira rossz ez most…Éppen dolgozom és itt ül előttem. Akárhányszor elmegy az asztalom előtt elkezd kalapálni a szívem ezertel…Viszomt nem beszélünk egyáltalán azóta. Én még mindig azt gondolom,hogy máshogy nézek ki képeken mint élőben sajnos és ez most így elég rossz.
2021. szept. 21. 09:20
 15/40 anonim ***** válasza:
szerintem elegge tulreagalod, nem kellemetlen egyaltalan. lehet meg meg se jegyezte elegge az arcod, azert matchelt, vagy le akarta tesztelni hogy tetszik e neked, stb, de lehet hogy tenyleg tilos a munkahelyi kapcsolat. nyugodtan megkerdezheted legkozelebb, csak igy vicceskedve hogy mi van. ha meg felsz hogy mashogy nezel ki kepen, mint igazabol, egyszeru megoldas : tegyel magadrol ki elethu, nem szerkesztett kepeket
2021. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem meg a pasi azt gondolja hogy ugyanugy nezel ki csak szebb vagy élőben. Szoval mégiscsak tetszik neked. 😄


Hogyhogy eddig nem vettétek észre egymást? Nyugi szerintem tobbszor fogtok egymas asztala mellett oda vissza menni mint a palota őrök a palota előtt.


Ne érezd már kellemetlennek. Gondolom rá se mersz nézni. Jol van befogom a csőröm masnak a legkonnyebb tanacsot adni es biztatni 😄, de remélem valamelyikotok raonti a kavét vagy a teat a masikra es megiscsak elhiv majd randizni.


Kepzeld el ha netalantan kozos meeting-re kell majd mennetek hihi,es csak egymas mellett lesz majd helyetek. 😏

2021. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Külföldön különösen nem nézik jó szemmel a munkahelyi kapcsolatot valószínűleg kirúgnák érte hogy visszaélt a poziciojával egy nőt kihasználva
2021. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Ne is emlegesd a meetinget kérlek mert sajnos elég sok meetingem lesz vele a jövőben ha itt maradok. Pont vele…már a gondolattól is görcsben van a gyomrom
2021. szept. 21. 09:40
 19/40 anonim ***** válasza:
Amugy ha tilos lenne akkor mind a ketto tisztaba lenne vele. Kinod csak az ha az egyik ovodas szinten van szakitanak es elkezdi lejaratni a masikat. De ket felnott felelossegteljes ember békés szakitas utan is tud kollega maradni egymassal sot barat is.
2021. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Nem csak a te részedről, de ahogy mondta, szard le.
2021. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!