Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Matcheltem az egyik kollégámma...

Matcheltem az egyik kollégámmal és most iszonyat kellemetlen?

Figyelt kérdés
Ausztriában egy irodában dolgozom 1,5 hónapja. Nem ismerek még mindenkit itt mert elég nagy nyitott irodában dolgozunk. Viszont múlt héten csütörtökön matcheltem az egyik projektvezetővel tinderen…Erre akkor jöttem rá mikor kértem tőle pár képet magáról. Ő sem tudta,hogy kollégák vagyunk. Utána folyamatosan bocsánatot kért,hogy nem ismert meg és hogy ez tiszteletlenség és ne gondoljam hogy bunkó. Azt mondta,hogy nevessünk egyet és felejtsük el az egészet. Ez kicsit rosszul esik mert egyébként nagyon szimpatikus lenne, de én élőben nem vagyok neki az ezek szerint. Kb másfél méterre ül tőlem és minden nap találkozunk. Nekem ez iszonyatosan kellemetlen most. Minden nap gyomorgörcsöm van emiatt: Ti mit tennétek?
2021. szept. 21. 08:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

30-as ugye? Sőt tudnak morcosan is nézni, kozbe meg be nem vallanak hogy vonzodnak a masikhoz. Láttam már ilyet kulso szemlélőként. Sot vannak párok akik eljátszák hogy mennyire utálják egymást, és az egész utca toluk zeng, de kozbe meg majd meg vesznek egymásért, ok a tipikus olasz típusu emberek. Van tobbféle de vannak olyan pasik akik bizony poker arccal kacagnak magukba, hogy ejj amugy milyen vonzo ez a kollegano.


Szerintem is a legjobb oldas, ha most ezt nem így menekulos, nem nezel ra osztont hagyod felulkerekedni, hanem probalj ranezni, kepzeld azt, hogy egy cuki kiskutya vagy nem tudom milyen kiskedvencért vagy oda, akkor nem fogsz parazni tole. :) A kaposzta fej azert nem a legjobb megoldas, mert akkor nehogy a lo tulso oldalara ess, nehogy unott kozony érzése kerulgessen.


Cuki kis kedvenc. :) Ez a legjobb.


Nem jutott jobb az eszembe, de tényleg nézd meg azt a filmet, mert detto ugy viselkedsz mint a foszereplo.

2021. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Tessék itt egy példa, hogy a pasik bizony nem harapnak.

2021. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
91%

😂😂😂 azok annyira viccesek. Velem volt így egy srác, de bő 10 évvel volt fiatalabb, nagyon félt tőlem.😂 De láttam, h állandóan figyelt, meg követett melóban, a leglehetetlenebb helyeken bukkant fel. Amikor meg beszélgetést kezdeményeztem, ugyanez a pókerarc, meg menekülés😂 aranyos volt.


Amúgy kérdező, ő lehet, h épp ugyanezt gondolja. Kedvesnek tűnik reakció alapján, csak menj oda. Ne hívd randira, csak barátkozni. Együtt kell dolgoznotok.

Az pedig nem igaz, h külföldön még kevésbé nézik jó szemmel. Több helyen láttam (igaz, nem Ausztria) munkahelyi kapcsolatokat, sosem volt gond. Max ha szakításra került a dolog, átmentek másik csoportba, részlegre.

2021. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

33-assal értek egyet. Én is kamilláztam azon amit az egyik válaszolo írt, hogy kulfoldon tilos. Ezerszerte rugalmasabbak.


Lenyeg hogy a munkahely nem lovebox alkalmazas de ezt a felnott emberek is tudjak alapbol es tudjak is ezt kezelni ha parkapcsolatuk van ha szakitottak ha egyedulallok.


Irtam ott csak az a kinos ha az egyik ovodas szinten bosszubol kiakarja utáltatni onnan a masikat. Nyilvan azert egy cegvezetes munkahelyi szociologia es pszihologia teren tisztaba van ilyesmivel is es ezek az ovodas típusu emberek gyorsan ki is szűrődnének egy ilyen munkahelyrol.

2021. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
48%
Én boltba láttam ilyet. Harom srac vett pektermeket bealltak a sorba es rajuk nezett az elado ketto ugy megijedt hogy visszaszaladt a sorbol a pektermekeiket a nasi polcra tettek es kiszaladtak a boltbol igen látványosan, a harmadik batrabb volt o csak nyuszi mod kifizette a pektermeket, de a sracok mondhattak volna neki hogy fizesse ki az oveket is es majd kint megvarjak ot es szepen nyugodtan kisetalnak, de nem ok mint egy zebra eliszkoltak a gepard elol kb. Mind a mai napig kamillazok ezen.
2021. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a kérdező olyan képeket tett fel, amik rohadtul nem a valóságot

mutatják,nem véletlenül nem ismerte meg, a tőle elméletileg 1 méterre ülő

férfi...Az ilyet ne mtudom sajnálni mondjuk.

Nem hinném hogy bejönne neki, mert munkahelyi szabályok ide

vagy oda, aha annyira lenyűgözi, akkor tojik a szabályokra.

2021. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
59%
Úristen kérdező miért görcsölsz erre rá? Nem olyan vagy a képen, mint a valóságban? Szerintem totál vakon vagy. Ha annyira érdekel, akkor egyszer munka után vond félre és kérdezz rá, ha már ennyire pörögsz rajta. Kérdezd meg tőle hogy azért ilyen, mert nem akar munkahelyi kapcsolatot? De szerintem csak szimplán nem ismert fel, 1,5 hónap nem olyan nagy idő, meg azt mondod nem ismersz mindenkit, szerintem ennyi idő után, hogy nem is voltatok nagyon kontaktban nem csoda, hogy nem ismertétek fel egymást. Kezeljétek egy vicces sztorinak, de úgy látszik, te totál belezúgtál mert különben nem tudom mit izgulsz rajta ennyit.
2021. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
66%

36-os írta a kérdező hogy egy helyen dolgoztak, de nem ismerték egymást, ergo honnan kéne a pasinak felismernie? A kérdezőnek derengett, miután a pasi mutatott neki több képet magáról. Gondolom ez amolyan szemem sarkából mintha már látta volna a pasit, olyan ismerős valahonnan csak nem tudja honnan típusú kérdés volt. A kérdezőnek csak nincs önbizalma, aki olyan képet tesz fel az hidd el nem itt kérdezgeti, hanem kellemetlenül el lenne valahol, hogy basszus tul fotoshopolta a képét és ráadásul még a match-os pasi a kollegája is, és parázik, hogy ne legyen pletykas a pasi, mert az egesz iroda rajta fog kacagni. Szerinted ez logikus?


Lehet régebbi kép volt ahol rovidebb volt a haja vagy hosszabb. Nem mindenki napi selfie császárnő.


Jó fej volt a pasi, látta, hogy kellemetlenül érzi magát a kérdező, és ezért oldotta meg így. De azóta gyakran megy el az asztala mellett, lehet mert más merre nem tud menni, de az is lehet hogy amugy cimbizne vele, dehat kellemetlen érzés a hölgynek, nem biztos nem tetszik neki áh dehogy, ja igazad van egy oldalról, ha ténylegesen más képét használta volna, vagy túl fotoshopolta volna a képet. Mint írtam póker arccal is lehet kellemes meglepetést okozni holgynek ugy hogy ne érezze kellemetlenül magát.


Nyilván a pasi is azt gondolta, hogy ha kellemetlenül érzi magát akkor nem kéne erőltetni, még ha annyira odáig is lenne érte póker arccal, szerintem elkönyvelte, hogy úgyis munkából adódóan kell beszélniük ergo a munka majd old a dolgokon, és talán így jobban meg is ismerik egymást a munka oldaláról, de hősiesen segített a hölgynek hogy ne érezze magát szarul. Figyi munkahelyi szabály ide vagy oda, de ha a másik kínosan érzi magát az már egy íratlan szabály, hogy nem kezdi letámadni. Szerintem ez van emögött, de én is tévedhetek, de sanszosabb, mint hogy valaki match-ol és aztán nem tetszik neki, ez azért furcsa lenne. Hacsaknem az a típus, aki mindenkivel matcholni akar mert bakancs listája, vagy mert így több lehetősége van nőhöz jutni.


Ha nem tetszett volna neki, akkor nem így oldotta volna meg. De amúgy a pasi reagált jól, és úriemberül, mert tulajdonképpen ő mondta, hogy ez egy vicces helyzet kacagjanak rajta, és felejtsék el, mert amúgy tényleg vicces helyzet, és nem értem a kérdező miért nem kacag rajta, én egész nap sőt egész héten ezen kacagnék, mikor eszembe jutna, nem tudnák min kacagok, jo oké persze, ahhoz olyan lelkiállapot is kell, de nincs miért szégyenkeznie egyiknek sem. Én speciel mikor olvastam jót kacagtam, és koszonom kérdező, mert felvidított ez a kérdés, szerintem cuki.


Úgy volt vele, hogy a holgy lelkivilágát a világért sem bántaná. Szerintem csak ez van emögött.

2021. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
* szeme sarkából
2021. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ne lepődj meg ha netalántán más még nem ismert férfi kollégáddal is lesz match-od. :)
2021. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!