Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen problémák foglalkoztatn...

Milyen problémák foglalkoztatnak titeket?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek az emberek problémái, légyszi írjátok le nekem, hogy mi jár a fejetekben! :)

Köszi :)



2021. szept. 22. 17:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Most épp az a legnagyobb problémám, hogy hogyan találhatok minél hamarabb jó melóhelyet, ahol azért megfizetnek és pár hónapon belül leléphetek a mostani lakhelyemről. De sajnos nem nagyon haladok vele. Hát ez van :/
2021. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
kamu...
2021. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
ha nem taszít a költözés gondolta, akkor szerintem hamar megleszel a jó melóhellyel is és a költözéssel is :)
2021. szept. 22. 17:52
 4/27 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Nem taszít, minden vágyam elmenni innen, de ettől még nem lesz több meló és jobb esélyeim sem.

2021. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
attól függ, hogy mit keresel. Mennyire vállalsz el mindent vagy mennyire támasztasz feltételeket
2021. szept. 22. 17:58
 6/27 anonim ***** válasza:
A buddhistáknak vagy a hinduistáknak van igazuk? Bár mondjuk én ateista vagyok szóval kétlem hogy valaha kapok megfelelő választ.
2021. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Egészségügyi, lelki, sokat csalódtam az elmúlt időszakban.
2021. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem szexeltem még F
2021. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

6-os: Szívleld meg a következőt: Aki belekóstol a tudás poharába ateistává válik. Aki kiissza azt hívővé.

Lehet vitatkozni, hogy kinek van igaza, de azt tagadni, hogy létezik köröttünk egy transzcendens, nagy botorság. :)

2021. szept. 22. 18:45
 10/27 A kérdező kommentje:

7-es: minden önmagunkban kezdődik. Érdemes talán megnézni, hogy mit vártál el mástól és miért és miért nem láttad a vészjósló jeleket mielőtt csalódtál volna. Amúgy semmi nincs ok nélkül, ezáltal is több lettél. :) tapasztalatot szereztél :)


8-as: nagy tévhit, hogy a lányok kevésbé szeretnének szexelni. :D de, ugyanannyira, mint a fiúk. Nem hiszem, hogy szüzen fogsz meghalni :)

2021. szept. 22. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!