Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak most ?

Mit csináljak most ?

Figyelt kérdés

Letettem két középkfokú nyelvvizsgát + egy emeltet és a jogsit. Járok magántanárhoz felkészülni az érettségire, de úgy érzem ez kevés :/ Ezen kívűl sportolok heti 3-5szor. Mibe tudnék még belekezdeni, hogy ne maradjon szabadidőm ?

19 éves vagyok.



2021. szept. 26. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz 19 évesen kiégni?


Egyébként ha mindenképpen le akarod kötni magadat, akkor alkoss, hogy mindazt a képességet, amit megszereztél kamatoztatni tudd.


Pl. készíts podcastet, ahol olyan külföldi, de Magyarországon élőkkel beszélgetsz, akiknek a nyelvén megtanultál.

2021. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Makettezés. Baromi jó, én repülőket építgettem annó, nagyon viszi az időt, tudom ajánlani.
2021. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menekulsz valami elol. Sose lesz jo vege, ha el akarsz nyomni valami rossz erzest.
2021. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért égnék ki ?

Csak nem akarom, hogy legyen szabadidőm, és tudjak a saját gondolatimra koncentrálni, ezért sem jó a hobbi. Az még ki is maradt, hogy hétvégente, ha tudok megyek valahova dolgozni...

2021. szept. 26. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ezért ég ki az ember. Mert önmagát feledve, elnyomva a gondolatait hajt folyamatosan.
2021. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én direkt csinálom, senki és semmi nem kényszerít rá. Láthatod most sincs jobb dolgom mint ide írkálni...
2021. szept. 26. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!