Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves honvédek, katonák! Mit...

Kedves honvédek, katonák! Mit gondoltok arról, amikor civilek (politikusok) katonaruhában pózolnak egy gyakorlaton?

Figyelt kérdés

Nincs nekik saját ruhájuk?

Viccből adjátok rájuk?



2021. okt. 1. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, miért csak a kibic szerepét töltik be? Bátran lehet jelentkezni!
2021. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg voltak sorkatonák, ami feljogosítja őket.
2021. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Hitler Sztálin és a diktátor c film jut eszembe.
2021. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Én csak call of dutyval és medal of honorral játszok, de mindig van van rajtam terepszínű ruha...

20F

2021. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Alapból utálom a politikusokat. Nem értenek semmihez,csak pofáznak. Ha már beöltöztek,tessék,lehet csinálni,amit mi!
2021. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerepjátékot játszanak, arra gondolok! Igazából olyasmit akarnak vizuálisan elhitetni a jelen lévő katonákkal, hogy "sorsközösséget vállalnak" velük, "semmivel sem érzik különbnek magukat" a jelenlévőknél, - pedig igen! Amikor egy agyonképzett kimegy "megtekinteni" egy éles lövészetet és nem tűnik fel neki, hogy a lencsevédővel ellátott távcsőbe fordítva néz bele, attól fogva nincs több kérdésem! -Kétségem nincs afelől, hogy milyen szinten érdekelte a lövészet eredményessége, gördülékenysége! (A nyilvánosságnak megmutatta magát, - kötelező kipipálva!

Nekem az verte ki a biztosítékot egyszer, hogy államtitkári látogató harangozta be az érkezését. Hónapokon (!) keresztül "csuszatoltunk", maszatoltunk, csinosítottunk szinte mindent, hogy el ne botoljon az illető csak egy bokán rúgott és földön vergődő légyben is. Nos, amikor eljött a látogatás ideje, azért nem jött be az érintett hozzánk, mert féltette a szalmakazlat a fején, amit egy vagyonért csináltatott - és szemerkélt az eső, amin keresztül meg kellett volna tennie öt (!) egész métert a seggét hurcoló állami kocsi, ill. épület bejárat között. Mi meg bent kuksoltunk - a teljes egyéniségünket feladva, vigyázz ülésben, - mondván, hogy jön ez a szerencsétlen állat!

2021. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gyurlaci válasza:
11%

#5

Hány éves vagy? Mihez értesz? Végig tudsz csinálni egy erőszakos fegyveres felderítést 25 km-es középnehéz (dombos) terepen. Mert a 80.-as években ez alap volt a seregben. És hát vannak esetleg akik tartalékos tisztek és megszolgálták hogy egyenruhát viselhessenek.

Szeretette::-))

[link]

2021. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Ökhm... A 80-as években ez alap volt? Valahol biztos... Esetleg határvédőknél, de az, hogy "alap volt", az enyhe túlzás.

A tartalékosok valóban vegyes "csapat", de a kérdésben szereplők közül sokan csak pózolnak. Meg igazából teljesen rendben lenne, ha sima, civil öltönyben jelennének meg. Úgysem lépnek a dagonyába, nem kell félteni a pipellőt...

Azért sem szerencsés a dolog, mert így olybá tűnik, mintha közéjük tartoznának, de ennek semmi háttere nincs, így csak ... mosolyogtató, és egyben bosszantó is...

2021. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gyurlaci válasza:
MN 7015 BP, Baja Vaskúti laktanya, Zalka Máté KM főiskola. Ez egyik sem Határőrség. Továbbá egy csomó első lépcsős alakulat. Cooper teszt sok helyen volt.Ja és a szolnoki esernyősöknél, ott még Furkó mesternél sokkal keményebb kiképzés volt.Persze voltak beosztások és helyek ahol szakmányba folyt a f@xverés. Az utolsó 8 hónapot én is ilyen helyen töltöttem.
2021. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!