Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, azontúl, hogy nem vonzódt...

Nők, azontúl, hogy nem vonzódtok a félénk, visszahúzódó, önbizalomhiányos férfiakhoz, mit gondoltok róluk emberileg?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 08:23
A kérdező szavazást indított:
Örülök, hogy vannak férfiak, akik nem szenvednek feltűnési viszketegségben és nem kell állandóan a szövegelésüket hallgatnom.
Vannak olyan alkalmak, amikor jobb egy ilyen férfi társasága, mint egy harsány extrovertálté.
Ennyi alapján nincs róluk véleményem, ha nekem vagy másoknak nem okoznak gondot, nem ügyetlenkednek, akkor semlegesek számomra.
Nem kimondottan rokonszenvesek, de azért elviselem a személyiségüket, még ha félszegek vagy unalmasak is.
Inkább taszítóak, ha tehetem, elkerülöm őket, habár vannak náluk utálatosabb emberek is.
Teljesen ellenszenvesek, egy férfi ne csak ismerkedésnél, hanem minden élethelyzetben legyen elsősorban magabiztos, domináns és kezdeményező.
Egyéb, leírom válaszban.
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én legtöbbször szoktam szeretni őket. Herótom van már a sok alfánál-is-alfább-hímtől.
2021. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Mégis mit kellene? Szerintem a férfi legvonzóbb tulajdonsága,ha határozott és van önbizalma. Ne legyen nagyképü,de tudja mit akar. Nem kell jól kinézzen,nem kell gazdag legyen, csupán önbizalom és kedvesség...
2021. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Attol mert valaki visszahuzodobb, meg lehet okos, ugyes, sokmindenben tapasztalt, es idovel megnyilik. Egyik kollegam is ilyen, es mint barat, tokeletes. (van párom, de ha nem lenne, nem zarkoznek el ilyen ferfiaktol emiatt.)

Csak ne legyen tutyimutyi papucsallatka, meg olyan, aki egy polcot nem tud felfurni, erted. Talpraesettseg, problemamegoldokeszseg azert alap elvaras.

2021. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző írja, attól, hogy valaki visszahúzódó és félénk még nem feltétlenül egy életképtelen papucs. A párom is felénk, csendes idegen társaságban, szintén visszahúzódó nőként egy ilyen férfi ezerszer vonzóbb számomra, mint egy óbégató, erőszakos tahó.
2021. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Én a vagány férfiakat szeretem, tutyimutyi kilőve
2021. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Az akármilyen nemű önbizalomhiányos emberekről azt gondolom, hogy nem foglalkoztak még eleget önismerettel, pl. nem jártak pszichoterapeutához. Ezt én kicsit negatívan ítélem meg, mert az egy dolog, hogy elszúrtak valamit a szüleik, de felnőttként már a mi kezünkben van az életünk és az önbizalomhiány, önértékelési probléma tökéletesen a hátunk mögött hagyható, ha foglalkozunk komolyan önismerettel, profi vezetők segítségével -úgy értem.
2021. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!