Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen megalázó helyzetbe...

Milyen megalázó helyzetbe hoztak boltban, étteremben vagy hasonló helyen?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kocsma volt már.

20 éves vagyok,és egy 45 éves kötött belém.

Ki is tiltották,de a kocsma egy elég jó helyen fekszik.

Hátul tuti hogy kivertem volna a fogait,undorító hogy ennyi éves létére 20 évvel fiatalabbakat kóstol be. Most rossz emberbe kötött bele,de én büntetlen előéletű vagyok és szeretnék is az maradni...

Hát igen,beszólt. Én pedig elengedtem visszaszólás,és ütés nélkül.

De ha valaha megint látom arra,akkor röpül a feje a két füle közül.

Kiderült,hogy sokan ismerik,és hogy nem ez az első neki.

2021. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem ez lesz a legmegalázóbb sztori, de nekem elég szarul esett, hogy amikor disznó-marha mixben kértem a kebabot, akkor beszóltak, hogy disznó nincs csak csirke, mert disznó csak jövőhéten lesz, addigra vágják le.


Az volt a probléma, hogy nem sertést mondtam. Kövezzetek meg, ha ez akkora bűn volt, mert ha Angliában lettünk volna és pork helyett pig-et mondok, akkor azt mondom igen. De nem tudom mióta nem PC a "disznóhús" egy étteremben.

2021. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám palija ellopott egy poharat kifele menet majd véletlen össze is törte
2021. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
3 mas vagyok, meg amikor egy kajáldában valami egészségeset akartam enni erre közölték hogy most nincs zöldségük mert hozatni kell.. hát vegül nem ettem semmit mert mindenhez kellett volna zöldség amit ettem volna
2021. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

A magyar orszagimazst alazta meg. Az angol ferjemmel es amerikai baratunkkal beallitottunk egy nepszeru tabani etterembe. Mondtak, nincs hely, leforditottam, es mar az ajtot nyitottuk. Ekkor jott fopincer. Ujra megkerdezte, mi van, pedig hallotta, hogy mi tortent. Olyan volt valahogy, mintha attol fuggene, van-e asztal vagy nincs. 36 eves no voltam, oke, fiatalos, de ugy kezelt, mintha egy egyetemista lennek, aki kulfoldieket kalauzol. Kezembe nyomott egy szorlapot az etteremrol, es odakacsintos stilusban azt mondta, hogy akkor egyikunknek se legyen kinos.

Utolag visszamennek, hogy mit mond, kinek, hogy?! Teljesen rendben van, hogy nincs szabad asztal, de mifele szerepet tevesztett?

2021. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor neveletlen kölykök trimboltak körülöttünk, a kaja nem jött órákig, sőt italt is jó 1 óra hossza után kaptunk. Nyaralás utolsó estéjén....

Egy élmény volt hazajönni és dolgozni, esküszöm pihentetőbb volt mint az egész nyaralás...

2021. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ja, ugyanez boltban. Ferjemmel, aki angol, barkacsaruhazban voltunk, es forditottam, mit keres. Igen, fiatalos voltam mindig,de kint egy parkent kezelnek mindenhol. Itt ferfiak, nok cinkosan ugy beszeltek hozzam, hogy ugye valami idiota kulfoldi fasz akar valamit venni, pasik meg flortoltek is. Ez rohadtul gaz. De nagyon.
2021. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Még az 5-ös válaszról eszembe jutott: Ausztria, jó, híres pizzéria, olasz étterem.

Bemegyünk, két fiatal 20-as lány, egyikünk tudott németül teljesen normálisan megkérdeztük, hogy pizzát szeretnék elvitelre és megvárnánk.

A nő pedig, hogy 1-1,5 óra az elkészítés megvárjuk-e így is stb.


Mi ha már odáig elmentünk, mondtuk hogy igen, mivel már este 7-8 lehetett minden más zárva (nem zárás előtt voltunk!) élelmiszerboltok főleg, nem akartunk még nekiállni főzni.


Jött egy nagyon kedves pincér srác, leültett minket egy szép asztalhoz (mert úgy voltunk vele, hogy akkor helyben fogyasztás lesz) kikértük a pizzát, ami nem került 10-15 percbe és az asztalunkon volt.


Nem, nem értettünk félre semmit, és nem is tudom azóta hova tenni, de a pizza nagyon finom volt és a srác is nagyon kedves.

2021. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 flora08 ***** válasza:
100%

Egy gyorsétteremben kértem az ételt a pultnál, majd fizettem. A terminál valamiért elutasította kártyát, mire a csaj undorral elém dobta (!) a kártyámat a pultra, hogy ez nem működik. Vettem egy nagy levegőt, és megkértem, legyen kedves ne dobálja a kártyámat, hanem próbálja meg újra, mert előfordul sajnos az ilyen. A szemeit forgatva, pofákat vágva újra megpróbálta, és lásscsodát' sikerült.


A másik eset a Balatonnál történt. Baráti társasággal szálltunk meg egy helyen. Csak mi voltunk, hatan vettünk ki 3 szobát (így lett teltház). Volt egy nagy terasz, csodás kilátással. A hely étterme esténként megtelt. Szomorúan vettük tudomásul, hogy mi hiába vagyunk szállóvendégek, nem ülhetünk a teraszra, csak a hátsó, kb. világítás nélküli udvarba :( Akkor tudtunk átülni, mikor az étterem vendégei elmentek. Nem szóltunk semmit, de szerintem a szállóvendégeknek lehetett volna egy asztala, főleg így, hogy egy társaság voltunk. Ez nem tudom, megalázó-e, de furcsa.

2021. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
10 éves voltam kb, egyedül vásároltam. A boltból kifelé jövet megszólalt a lopásgátló, pedig nem loptam el semmit. Odajött hozzám az eladó, kikapta a kezemből a táskámat, kiborította a tartalmát meg kotorászott benne, mindent egyesével átnézett, kifejezetten gorombán. Nagyon megalázó volt, engem bámult mindenki, utána egy ideig állandóan szorongtam emiatt vásárlásnál. Ha lett volna velem egy felnőtt, biztos nem csinálnák ezt meg.
2021. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!