Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha valaki így szerez...

Gáz, ha valaki így szerez insta követőket?

Figyelt kérdés
Pont itt olvastam, hogy be kell követni jó sok embert, megvárni míg visszakövetnek, majd kikövetni őket. Őszintén szólva, szerintem ez nagyon pofátlan húzás, úgyhogy eddig nem szórakoztam ezzel, viszont gyorsan kéne pár követő, hogy végre meglegyen az 1000. Szerintetek?

2021. okt. 5. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel mit nyersz?yt-on még van értelme, de instán?Nekem instán kb csak a barátok követnek!Minek ott több?E pénisz növelést pc építéssel tudsz!
2021. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy manapság elvárás lett a csinosabb lányoktól, hogy minimum 1000 követőjük legyen. Mi értelme van ennek? Semmi, csak jobban mutat a szám.
2021. okt. 5. 12:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baromság az egész.
2021. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2, nekem 11 követőm van :D. Miért feszülsz rá ennyire az ezerre? Keress inkább élőben barátokat/ embereket.
2021. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#4 hidd el, vannak élőben is barátaim, bármennyire is nem úgy tűnik a kérdés alapján.😆 Egyébként jogos a kérdésed, tényleg nem kéne érdekeljen, csak a tesóm elkezdte ezt a hülyeséget és rám ragasztotta.

2021. okt. 5. 13:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el a int és bekövetlek szívesen, de tényleg nem érdemes erre ráfeszülni.


Igazaból ez a fajta követőszerzés tényleg nem etikus.

Viszon #-ekkel is lehet szerezni és nem túl bonyolult.

2021. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot... már bocs. Jah engem is be szoktak követni ilyen random emberkék, de én nem követem vissza, ha számomra nem érdekes.
2021. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
A csinos lanyoknak sok kovetojuk van. Az okosaknak kevés. ;) En pl pont kiizeltem oket, es csak 200 maradt, olyanok akiket tenyleg ismerek. Semmi ertelme h full random arab emberek kövessenek. Meg tok gaz mikor ott virít h 3000kovetoje van, a képeit meg lajkoljak kb 100an.. ez mutatja h senki le se szarja mivan veluk.
2021. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En mar reg ezert nem kovetek vissza senkit. Sot, aki nem lajkolja a kepeim, es tematikus fiokom van, azokat eltavolitom a kovetoim kozul. Minek?
2021. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#6 bocsi, de nem szeretném felfedni a kilétem.🤭

#8 az, hogy valaki csinos, nem zárja ki hogy okos is. Az utóbbit nem lehet az insta követők számából megítélni, míg az előbbit már kicsit jobban. 3000 követővel tényleg kevés a 100 lájk, de ez rám úgyse vonatkozna.

2021. okt. 5. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!