Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is bejön Survivor Zsófi?

Másnak is bejön Survivor Zsófi?

Figyelt kérdés
Nézem őt minden este a tv-be és rájöttem, hogy számomra ő az igazi álomnő. Tökéletes a sportos alakja, olyan hátsója van, hogy hihetetlen. Emelett egy igazi belevaló vagány csaj. A kitartása végtelen, az őszintesége elragadó. Végre nem egy hisztis műnőt látok, hanem egy igazi amazont. Tegnap is úgy megsajnáltam mikor megtört és elsírta magát. Úgy érzem, képernyőn keresztül szerelmes lettem belé.

2021. okt. 8. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Maj' elmúlik. 😂
2021. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Egy igazi proli.
2021. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Én már a Love island óta követem, nekem is nagyon tetszik, amikor voltam olaszországban, és barcelonában ott voltak ilyen szépek :D Nekem mindenem a kreol bőr, és barna haj/szem, szemöldök szín.

Sokat lovagol civilben egyébként, gondolom X km-t elég neki, de legfőképp a lónak :)

2021. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Hát most kíváncsivá tettél, így megnéztem. 12 egy tucat.
2021. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én sem ismeretem, de megnéztem. Tényleg nagyon jó csaj ;)
2021. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Ja, megszúrnám én is🤪
2021. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb linkelj is. Így értelmetlen a kérdés. :)
2021. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Google a barátod, de akkor tessék itt van: [link]
2021. okt. 11. 17:54
 9/11 anonim válasza:
100%
Én is ugyanebben szenvedek kedves kérdező barátom.. láttam instán a fotókat, amit magáról posztol, ahol kivan sminkelve, hát ő 100-szor szebb smink nélkül mint sminkkel, pedig általában 10/9 nő csúnyább smink nélkül mint sminkkel, de Zsófi pont hogy szebb, álomnő a csaj
2021. okt. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
A feneke tényleg jó de messze van azért a sportos alaktól (Juliska sportosabb inkább). Egyébként a cicije és a szája műtve van szóval nem teljesen természetes de azt leszámítva tényleg (natúran is) csinos nő.
2021. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!