Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel védhetném meg magam utcán?

Mivel védhetném meg magam utcán?

Figyelt kérdés

Mivel még jövő kérdése hogy lesz e gázpiszrolyom(Pénz,és életkor miatt), gondoltam hogy veszek valami olcsó jánoshoz illöen fegyvert(Vagyis annak használható eszközt(.

Mivel vidéki vagyok,és legközelebbi vadászboltról nem igen mondanak szépeket,paprika spray,az meg kkve.

De ki mit hord magánál?

(Mondhatnátok hogy futás,de helyzet függő,plusz nem vagyok igen jó futásban,meg az is függ hogy milyen időszak van)



#önvédelem,fegyver,futás, gázpisztoly, pisztoly, golyó #verekedést,,erőszak,balhé #Vadász,bolt,vadászbolt
2021. okt. 11. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem jarsz jól semmivel.

Ha nem vagy kó futasban, akkor gondolom nem vagy egy nagy sportember. Kb. mindent ki fognak csavarni a kezedből vagy nem lesz reflexed használni.


Jarj el önvédelmi tanfolyamra vagy legalább futni.


A gázpisztoly nyïlván mar más kérdés, az tényleg jó lenne.

2021. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Tök mindegy mit veszel elő, ha 3-an vagy 4-en körbeállnak
2021. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1

Jó,nem vagyok valami sport ember,de le tudok futni 5 kört egy foci pálya körül,meg egyébként is jók az flexeljeim,meg elég jól ütök.

Csak az a baj,hogy nem olyan sport alkat vagyok,nem járok kondiban mert kollégiumban vagyok,plusz hétvégén tudok piheni.

Kisvárosban meg pont hogy végén van az kondi terem.

Meg egyébként is le vagyok csórósítva,se ösztöndíj se semmi.

Max annyi tehetek hogy fekvőtámaszozok,plusz kicsit tesizek,mert kollégiumban alig tudok mozdulni.

Tesi terem az suliban talán néha napján,de mondom nêha napján.

De egyébként se vagyok valami nyenge gyerek.

2021. okt. 11. 22:58
 4/13 A kérdező kommentje:

2

Megint más kérdés,mert mivel lehet akár 2-en.

Ez szituáció függő...

2021. okt. 11. 23:00
 5/13 Rántott hús 2020 válasza:
74%
Attól függ, mennyi rá a kerted(Pénz) ha sok ajánlok egy fém airsoftot, ütni tussal jó, emellett elrettentésnek is hasznos, a hi capa 5.1K ajánlom a golyó meg a gáz olyan 3-4k
2021. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Gázspray és futás. Küzdősportoló vagyok és nekünk is ezt tanítják...

Az emberek 90%-a azt gondolja, hogy ha megtámadják, akkor ő majd szépen előveszi a különböző önvédelmi fegyvereit, hárítja az ütéseket, esetleg be is visz pár jobb horgot, kicsavarja a támadó kezéből a fegyvert stb. Meg a ló**szt... Ilyen legfeljebb a filmekben van.

A gyakorlatban egy támadás esetén az emberek 99%-a leblokkol és örülhet a fejének, ha van annyi lélekjelenléte, hogy segítségért kiáltson és/vagy elfusson.

Ha a támadónál fegyver van, akkor ő van előnyben, neked egyértelműen csak a futás az opció. Ha többen vannak, akkor esélyed sincs és szintén a futás az opció. Semmi sem veszélyesebb annál, minthogy egy olyan önvédelmi fegyver legyen nálad, aminek a használatában nincs gyakorlatod. Seperc alatt kicsavarják a kezedből.

Az egyetlen biztos megoldás, hogy ha a közeledbe ér a támadó, akkor gyorsan előveszed a gázsprayt, ráfújod és sprintelsz el.

2021. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Ne legyél rasszista és nem leszel bántva, esetek 100%-ban rasszistákat vernek el csak.
2021. okt. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A gázspray teljesen jó, megzavarni a támadokat és lelépni. Kicsi, olcso, könnyű, lusta volnék egy gázpisztolyt magammal hurcolászni.
2021. okt. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-8

Köszi az választ 🙂

7

Ne gyere te is az hülyeségeddel..

Majd biztosan azért vernek el,mert hogy volt méretek rá nézni az cigányra nem?😀

Vagy nem adok cigit/tűzet/Buszjegyre pénzt..

Ne beszélj már marhaságot,kösz😀

2021. okt. 12. 07:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 5.-re ne hallgass, idióta! Az airsoft semmire nem jó, ráadásul utcán tilos.


CS vagy CR spray a legjobb, sötétben pedig egy stroboszkóp funkciós lámpa.

Ja, és itt a hideg: [link]

2021. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!