Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van akire egy film vagy...

Van akire egy film vagy sorozat olyan hatást gyakorolt, hogy elgondolkodtatta, átértékelte és gyökeresen megváltoztatta az életét?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 04:17
A kérdező szavazást indított:
Kutyás filmek hatására lett kutyám
Autós filmek hatására vettem meg egy autót
Akciófilmek hatására kezdtem gyúrni
Egy film/sorozat hatására megkomolyodtam
Egy film/sorozat hatására linkebb lettem
Egy film/sorozat hatására megházasodtam
Egy film/sorozat hatására elváltam
Egy film/sorozat hatására költöztem családi házba
Egyéb (kommentben részletezve)
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Rekviem egy álomért tizenévesen örökre elrettentett a keménydrogoktól.

A Band of Brothers és a Pacific című sorozatok óta roppant módon tisztelem az akkori szövetséges katonákat. A szabadság nem történik meg csak úgy, azért néha fegyvert is kell ragadni (1956-ig az elődeink is tudták ezt, nekünk még meg kell tanulnunk a békés de nagyrészt hatástalan módszerváltás után).

2021. okt. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Titok című film nagyon nagy hatást tett rám. Utána teljesen másképp gondolkodtam.
2021. okt. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok azonos nemű karakter segített kialakítani a saját stílusom például. Főleg az erős, intelligens, higgadt karakterek tettek rám mély benyomást. Némelyiknél úgy éreztem, hogy szükségem van az életembe rá, ezért próbáltam olyanná válni, amilyen embert reprezentált az adott filmuniverzumban.
2021. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Dokik, és a Doki sorozat hatására máshogyan értékelem az életet.
2021. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is sorozat vagy film, hanem anime, aminek hatására elkezdtem edzeni, elég motivációt tud adni az is, ha csak a zenéit hallgatom.


Illetve egy szuperhősős sorozatot(The Boys) nézve, rá kellett jönnöm, hogy senki sem halhatatlan, mindenkinek vannak gyenge pontjai, így valamilyen módon bárki legyőzhető. Ezt figyelembe véve kicsit lazább lettem, nem parázok semmi olyan dolgon, ami emberekkel kapcsolatos, így kicsit felszabadultabban tudok élni.

2021. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 'The good place' (A jó hely) eléggé elgondolkodtatott a moralitáson és az életen, és ez volt az utolsó lökés, hogy elkezdjek önkénteskedni a Kórházsulinál.
2021. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dragon Ball miatt gyúrok :D
2021. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A Jóbarátokban volt egy kapcsolat, amit mintha a miénkről mintáztak volna. Aztán amikor a sorozatban szakítottak, akkor én is beláttam, hogy ez a helyes lépés. Persze valószínűleg magamtól is beláttam volna előbb-utóbb, de ez azért egy elég erős tükröt tartott elém.
2021. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ilyesmire gondoltam, mentek a zöld értékelések, még irhattok ;)
2021. okt. 18. 03:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrét ilyen sorozat a Westworld volt, elgondolkodtatott és elég sokat filozofálgattam egyes részein.
2021. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!