Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez immunrendszer-fétis, ami...

Ez immunrendszer-fétis, ami sokaknak lett most? Úgy beszélnek az immunrendszerükről, mintha az ember lenne (sőt, számukra kedves ember)!

Figyelt kérdés

#furcsa #fétis #jelenség #tárgyszerelem
2021. okt. 19. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Immunrendszer-fétis, ezen a szón felnevettem. :D amúgy igen, nem csodálkozom mondjuk, hiszen egy világjárvány vert végig mindenkin. Az néha tudatlanságra utal, ha pl a végtelenségig való erősítéséről beszélnek, mert sok betegség pont abból fakad, hogy "túl" vagy "indokolatlanul" erős.
2021. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Meg mintha számottevően tudnák kajálással befolyásolni. Nyilván aki jól eszik, egészségesebb, de ez az immunrendszert nem befolyásolja annyira, mint hiszik.
2021. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Majd 50 évesen rájössz, hogy vótnincs.

Aztán apránként jönnek még a legegészségesebbeknél is a kis zöld nünükék, amik felzabálnak.

Van, akinél előbb.

2021. okt. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván egyes emberek nem véletlenül élnek hosszú ideig, akár 90-100 évet, vagy többet is. Tudhatnak valamit. Azt azért soha ne feledjétek, egészségesen lehet sokáig élni, betegen már kevésbé. Az egészségéért viszont napi szinten tenni kell.


Kérdező, az immunrendszered a részed, benned van.

2021. okt. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4


Jó, de ezért fetisizálni kell és úgy kell róla beszélni, mint egy jó barátról?

2021. okt. 20. 07:51
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Most hirtelen sokan büszkék lettek magukra, mert nem kapták el a covidot vagy ha el is kapták akkor enyhe tünetekkel. Én se kaptam el de tudom, hogy szerencsejáték az egész az összes többi vírussal együtt. Én is szedek multivitamint és egész nap gyümölcsöt eszek (zöldséget mostanában sajnos nem, de a legfontosabbakat amúgy is utálom) de a maroktápanyag miatt, nem azért mert azt hiszem halhatatlan leszek. Közben pedig van ilyen munkatársam aki magyarázza, hogy milyen bika immunrendszere van mert minden nap eszik egy almát és valami zöldséget is, mellé persze megy a párizsis zsemle és az oltásra járogatás.
2021. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi a baj a párizsis zsemlével és pláne az oltásra járással? :O
2021. okt. 20. 08:02
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

#7

Sokak szerint csak az megy oltásra akinek nincs immunrenszere - valószínűleg nem értik, hogy aznoltás CSAKIS akkor működik, ha van immunrendszere az illetőnek, és az megfelelően működik.


Amúgy ilyet még szerencsére nem láttam, hogy emberként beszéljenek róla, durva lehet. :D

2021. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

#5

Miért fáj az neked, ha más barátként tekint a saját szervezetére, immunrendszerére?

Attól, mert te nem így gondolsz rá, attól még más gondolhat ennyire pozitívan rá.


A párizsis zsemlével meg az a gond, hogy hulladék kaja, semmi értékes tápanyag nincs benne. A párizsi legnagyobb része víz, a maradék kis százalékban húsmaradék.

2021. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9


Meglehetősen fura barátként tekinteni rá...

2021. okt. 20. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!