Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért fogynak a követői...

Vajon miért fogynak a követői instagramon?

Figyelt kérdés
Van egy oldal, amit követek. Egy hónapja kb. 145k követője volt, aztán ez lecsökkent 143k-ra. Ma böngésztem az oldalon és észrevettem, hogy már csak 142k. Ilyenkor mi történik? Miért van ez? Sose láttam még ilyet.

2021. okt. 19. 23:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint ilyen rövid időn belül ennyi ember csak úgy kikövetné, ezt kétlem.
2021. okt. 19. 23:25
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Botolva meg promozva volt biztos és fake a követők nagy resze
2021. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
#3 A legtöbb esetben botozás van, csak hogy leromboljam a kérdező álomvilágát
2021. okt. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Mi az, hogy botolva van?
2021. okt. 19. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni ezekre a kozossegi platformokra követőket, akik jo esellyel eltunnek egy ido mulva, mert torlodnek vagy hasonlok.
2021. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De olyan is van, hogy valami megosztót posztol (pl politikai állásfoglalást), és akik nem értenek vele egyet, azoknak egy része kiköveti.
2021. okt. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Instagram mostanában csinál olyanokat, hogy ha nem vagy aktív egy bizonyos oldalon, nem tekinted meg a sztorikat, soha nem nézed meg a profilt stb., akkor egyszerűen kiköveti helyetted az adott személyt. Ez is történhetett.
2021. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
#4 bár nem a hármas válaszoló vagyok sőt egyik válaszoló se vagyok de szerintem nem lényeg. A botolás jelentése hogy nem igazi emberek profiljai követi be az adott személyt ezresével. Tehát kamu profilok (azaz nem igazi emberek). Olyanok mint egy játékban mint a botok azaz nem igazi ember ellen játszasz.
2021. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!