Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halott szerelmem sirjára...

Halott szerelmem sirjára szeretnék olyan kis szobrot allitani ami jelképezi hogy orokke szeretem. Egy turbékoló galamb par vagy egy szerelmes hattyu par lenne a jobb?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a galamb jobb lenne.
2021. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Jajj ez szép volt.

El is bőgtem most magam.

Sok erőt és egészséget!

2021. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hattyura azert gondoltam mert ők egy eletre valasztanak part..mint ahogy en is
2021. okt. 21. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Mind a kettő igen jó döntés. :)
2021. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szimbólumot válassz, ami emlékeztet valami közösre. Ha ez a hattyú vagy a galamb, akkor azt.


A galambot amúgy abszolút javaslom. Én tartok temetéseket, és egyszer pl. arról beszéltem, hogy az özönvíz idején, miután a bárka megfeneklett, Noé kiengedte a galambot, hogy megnézze, mi van odakint. A galamb visszajött egy olajággal a csőrében. Ez reménység volt Noénak, hogy van valami a vizen túl már - amit ő még nem lát, de ott van. Valahol a messzeségben új élet kezdődött el, amit emberi szem nem láthat. Legközelebbi kiengedésnél a galamb többé nem jött vissza. De nem azért, mert rossz dolga volt a bárkában - hanem mert megtalálta az otthonát. Azt, ahová majd mindnyájan elmegyünk.


őszinte részvétem és sok erőt kívánok!

2021. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!