Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újra jön a kötelező maszk?...

Újra jön a kötelező maszk? Bezárnak a sulik? Éjszakai kijárási tilalom? Mit szóltok? Hétfőtől.

Figyelt kérdés

Én beoltattam magam 2x is, biztosan nem fogom hordani a maszkot.


Orbán ezzel az intézkedésével elbukja a választásokat.

Az óriási oltási kampánya ellenére, beadtam annak ellenére hogy nem akartam mert kötelezett rá, és ugyanott vagyunk, ahol tavaly voltunk = elk*rta ő is. NAGYON.


2021. okt. 23. 09:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hogy ezt honnan veszed, és azt sem tudom, hogy miért izgatod magad valami olyasmi miatt, ami még nem következett be.
2021. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
De fogod hordani.. úgy ahogy a többi is. Attól mert be vagy oltva, de idióta troll, még ugyanúgy fertőzhetsz és meg is fertőződhetsz mint a beoltatlan.
2021. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

1. Te ezt honnan a francbók szedted?:D

2. Az iskolák biztosan nem zárnak be, meg lett mondva, hogy főszabály szerint csak a hatodik osztályosok és az azalattiak állhatnak át digitális tanrendre, hogyha arra kényszerülnek.

2021. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
59%

1. Attol hogy be vagy oltva uvxanugy fertozol. Szoval nem erdekel senkit, hordanod kell. Pont. :)


2.nem lesz semmi igaz abbol amit leirtal

2021. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%

Jajj és még mennyi minden lett megmondva:D Lehet negyedik oltás is lesz, ilyen vírus olyan fa*om, ilyen korlátozás ilyen tanrend...

Ti még hisztek a kormánynak?:D


Úgy kezdődött az egész hogy pár hét zárás...

Lesz itt még ez meg az szerintem.

2021. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

[link]



Tessék.

2021. okt. 23. 10:05
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hiteles forrásnak néz ki, véletlenül se kamunak.

Origo, HVG, 24.hu, Portfólió es a Tv-ben adott hírek hitelesek. Mégha sokszor "egyoldalúak" is. De ez ellen meg könnyen lehet védekezni, ha más ország világhíreit is olvasod (pl. NBC vagy Tagesschau). Ez csak troll.

Ez van, ha valaki nem tudja használni az internetet. :)

2021. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hát Romániában lehet. De azt miért itt kérdezed? Mi honnan tudjuk, mi közünk hozzá?
2021. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Na már román kamuhírekből is dolgozol Bazsi?
2021. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam külföldi híreket is. A németek szerint pl. briteknél és hollandoknál robban be épp a járvány.
2021. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!