Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amerikában van egy urban...

Amerikában van egy urban legenda a "nagy fekete szemű emberekről". Pár éve ültem kinnt egy belső pesti kocsma előtt. Teljesen józan voltam. Egyszer csak oda jött hozzám egy "hajléktalan" adott egy üveg bontatlan Cappyt. Tudom ez így nem túl életszer?

Figyelt kérdés

...de elfogadtam. Megittam. Pár perc múlva életem legnagyobb badtripje következett. Minden rīlnek tűnt. A helyszínek; a járművek; a házak; még maguk az emberek is; annyi bökkenovel; hogy azt láttam az emberek arcán hogy óriási nagy fekete szemek vannak. Mindenkinek. Bármerre mentem. Sokan közbe engem fotózták. Vilogtak a vakuk. Az a korábban NEm tapasztalat "követnek" érzés ... Hosszú órákig tartott. A hangom az szó szerint elállt.Ideiglenes megnemultam. Az eset után "nyomozásba" kezdtem... Végig kosoltam ozorat; a legkülönfélébb drogokat; beszélgettem pszhiatrian; elvonon kezelt EmBerekkel. Egyik drog se csinált hasonlót; és senki nem számolt nem hasonló tunetekrol.

Az eset több éve történt; az az nap volt eddig életem forduló pontja; mikor még valtozott az egész addigi êletem; teljesen átformálta a gondolkodasom.Azota is tart az úgymond "uto hatása"; afféle posztraumas stressz formájában.

Kérdés: MIÉRT?!


Mi volt ez egész?!


A hajléktalan vmi titkosügynök volt?;


Mi ez az urban legenda?


Azóta " kissé" furcsán érzem magam...


Keress osszhajszal; szemkornyeki ráncot.

Keress.

Nem találsz.


Tudom naiv voltam. Bíztam a emberekben. Többször NEm bíztam. Többször NEm nevetem...


MI TORTENIK VELEM?;


2021. okt. 26. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne szedd tovább amit szedsz...
2021. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Te már reggel iszol?

Úgy látom nem is keveset.

2021. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erős drogot kaptál haver:D
2021. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Függőség alakult ki nálad, az írásod szerint.Amúgy első számú szabály, hogy idegenektől nem fogadunk el semmit. A másik említésre váró tényező, hogy akkor senki nem segített, mikor látták, hogy nem vagy “önmagad.”
2021. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Sztem lsdt kaptál tőle.

Abból egy fogyasztás is elég hogy időnként legyenek hasonló tripjeid hiába nem fogyasztottál belőle többször.

2021. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Bedrogozott egy hajléktalan, te pedig elég ostoba voltál, hogy elfogadd az általa kínált "csodát".
2021. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem most is be vagy állva valamitől.


Teljesen mindegy milyen szert "kaptál" (vettél) nincs 2 egyforma trip, szóval leallhatsz a szerekkel, nem kell tovább keresned.

Annal is inkább mivel ezeket megfejteni kb. olyan mint az álomfejtés. Néha annyira kusza, hogy nem lehet.

2021. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
7.! Nem lehet, hanem biztos! :)
2021. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Okos gyerek voltal te alapbol is
2021. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Sztem már az a csöves sem volt a valóság része. 😃
2021. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!