Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan wc-zek a baratomnal ha...

Hogyan wc-zek a baratomnal ha az ajtón minden kihallatszik? Nem egyedül él masok is hallják az a baj.

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 13:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nála szoktam aludni néha. Ő a pasim es ő se hallja mert szégyen.
2021. okt. 27. 13:41
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Kínos... hát nemtudom sztem beszélj vele hogy wc-zned kéne és nem szeretnéd hogy hallják mások..
2021. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Szégyen a fingos szarás?

Hány éves vagy, 16?

Néha mindenkinek hangos, emberek vagyunk, ha ezt nem tudod elfogadni, akkor neked fiú/férfi sem való.

2021. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Miért, ők nem vécéznek?

Egyébként a barátodnak mondhatod, hogy te gátlásos vagy ilyen szempontból, kapcsoljon addig zenét, tévét, ilyesmi. Ennél jobb megoldás szerintem nincs erre.

2021. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
tekerj bele papirt elotte es akkor nem csobban. En igy szoktam.
2021. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Jó ég! Te szoktál vécézni? Szerintem a barátodat és a lakótársait is sokkolni fogja a hír...

Fel kéne nőni. Vagy akkor ne aludj ott a barátodnál. Felesleges is a párkapcsolat, mert hogy fogsz így bárkivel is együtt élni?

2021. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
Lehúzod a WC-t, amíg tölt a tartály zúg, addig elintézed a dolgod, aztán újra lehúzod. Ha van ventilátor, kapcsold be azt is, az is zúg. Ne csinálj belőle nagy ügyet, de ennyit megtehetsz, ha zavar.
2021. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Persze, 7-es, 2 tartálynyi ivóvizet/kakkantás elpocsékolni valóban nagyon jó megoldás arra a gyerekes pszichés problémára, amivel a kérdező küzd.
2021. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De miert kell beszolni igy? Minden nő szegyelli ha hallják hogy wc-zik.
2021. okt. 27. 16:54
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
9# Ja, ha a Westend wc-ben kellene hangosan fingva fosnom, azt lehet szegyellnem. De a baratom elott ez nem problema, a haverjai elott sem. (Nyilvan az esetek 99,999%-aban nem fosok, hangosan fingani is ritkan szoktam kozben, maximum azt halljak, ahogy lecsobban a kaki.)
2021. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!