Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik gyűlölik az embereket,...

Akik gyűlölik az embereket, azok miért mennek olyan munkahelyre dolgozni, ahol emberekkel kell foglalkozni?

Figyelt kérdés

Csak pár apróság a közelmúltból (de igazából regényt tudnék írni):

-Bisztróban odamentem a nőhöz, hogy lejárt a só, nem baj? Esetleg van újabb? Erre gúnyosan röhögött, hogy mi tud megromlani azon? Még ha valahol igaza is van, rettentő bunkó volt.

-Hipermarketben odaálltam egy polchoz, mert üdítőt válogattam, a srác akinek ott kellett árut töltenie úgy nyilvánította ki a nemtetszését, hogy 20 centire tőlem a földhöz vágta a karton innivalót és odament a társához morogni.

-Pénztárosok viselkedéséről szintén regényt tudnék írni, remélem önkiszolgáló lesz mindenhol minél hamarabb.

-Műszaki cikkekkel foglalkozó boltban az eladó szöszi épp a bizti őrrel beszélhette meg az aznap estét, mert amikor odamentem hozzá, olyan tekintetet kaptam, hogy gyilkolni lehetett volna vele. Aztán egy visszaköszönés nélküli fél mondatos flegma választ kaptam.

-Egy ilyen plázás gyorsfodrászhoz betérve (nem volt időm várni) egy jó nagy sóhajtással "Jaj Istenem ezt nem hiszem el" konstatálta a nőci, hogy megint dolgoznia kell.

Külföldön mindenhol mosolyognak, kedvesek, körbenyalnak, hisz tudják, hogy az ügyfél az ő megélhetésük...

Az ilyen emberek miért nem állnak be a gyártósorra?



2021. okt. 30. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Amikor programozónak mentem úgy gondoltam, hogy max a csapattal kell kommunikálni, eszembe se jutott, hogy ügyfelekkel kell közvetlen kapcsolatot teremteni.
2021. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ma 12:26

Te gondolom valami sértett bolti eladó vagy. Nem gondolod komolyan, hogy majd esetleg este munka után bemegyek a boltba, és még fél órát várok amíg te végzel a polccal, hogy levegyek valamit róla? :D

Fordítva ülsz a lovon rendesen.

2021. okt. 30. 12:32
 3/10 A kérdező kommentje:

"tenyérbemászó"

"mit tudálékoskodsz"

"tudálékos, kötekedő szar vagy"


Ilyeneket írsz, erre te írod ezt:


"A személyeskedés a legszarabb érvelési technika"


Azzal a bolti eladóval szerintem túllőttem a célon, csikkeket szedegeted ki maximum a padkák közül. Látszik a stílusodról, hogy egy senkiházi proli vagy. Személyeskedés kellett, tessék megkaptad. :)

2021. okt. 30. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Én ezeket meg tudom indokolni az általad írottakból. :) Te meg tippelgetsz, hogy biztos bolti melós vagyok. :) Megint nem sikerült érvelni.
2021. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%

Pont erről beszélgettünk a minap, hogy mennyire nincs ügyfélcentrikusság Magyarországon, és ez nem csak a sarki gyorsétteremben észlelhető, hanem amikor több százezer forintot hagysz ott valahol.


Életunt emberek szar fizetéssel, akik a szar életük miatt a világot utálják maguk helyett. Majd jönnek biztos kommentelők, akik elmondják, hogy mennyire túl vannak hajtva ezek az emberek, de ismerjük a magyar munkamorált. A cigi-kávé szünetekből, meg a kummantással eltöltött időben a feladataik 80%-át el tudnák végezni.


"személyeskedés a legszarabb érvelési technika"


Miért te mit csinálsz? Annyira sértett lettél a kérdéstől, hogy egyértelmű, hogy a felsorolt munkakörök valamelyikét végzed te is, és te is ilyen bunkó vagy :D

2021. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
A só nem romlik meg. Mindennek van szavatossági ideje, még a csomagolóanyagnak, csak mi azt meghosszabbítjuk, mint minden mást, mielőtt kimegy a gyarból. A só korlátlan ideig megőrzi a minőséget, a társaságátló mentes sónal van, hogy pár hónapig vállal rá garanciát
2021. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Ezek eleve ilyen emberek, undokok. Csak a pénzért dolgoznak, bunkók. Nem értem, miért fáj nekik nem bunkónak lenni.
2021. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Kiélni a frusztráltságukat rajtuk.
2021. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
De most komolyan képes voltál odamenni, hogy lejárt a só? Sok időd van neked is feszkót csinálni.
2021. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nagyon egyszerű:

Ezek az emberek általában csak ilyen helyen tudnak elhelyezkedni, hiszen nincs piacképes tudásuk, gyárba meg nyilván nem akarnak menni, ezért marad a flegmázás - mondjuk eladóként.


Az meg ne felejtsük el, hogy átlag magyar meglehetősen frusztrált, kötekedő ember, aki hajlamos másokon levezetni a feszültséget.

Vidéken élek, és a kisebb boltok, pékségek már alig találnak munkaerőt. Az egyik pékségben pl. két 50 feletti bunkó van, mellőlük állandóan felmondanak a fiatal lányok.

Igazából Aldin kívül szinte midnenhol volt már negatív tapasztalatom, a nemzeti dohányboltok messze a legrosszabbak. általában vmi agyhalott 22 éves liba az eladó, aki köszönni sem tud. Pár hete mikor 05 59kor akartam bemenni egy nemzetibe, a bolt előtt cigiző eladó liba hisztizett egy sort, amiért kemény 20 másodperccel a nyitás előtt akartam bemenni!


nem szeretem a szót, de a mai eladók nagy része olyan egyszerű proli, aki világra dühös, amiért ilyen helyen kell dolgozniuk.

ahelyett hogy esetleg tanulnának/tanultak volna vmi értelmes dolgot.

2021. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!