Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van padlón az...

Csak nekem van padlón az életkedvem jelenleg?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 19:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Ősz van
2021. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem ez a hetem katasztrófa volt, alapból az életem is az :d de ez a hét különösen fős eddig.
2021. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem akkor, ha az életemnek arra a területére gondolok, amit rendesen elbaltáztam, és nem tudom hogy kell visszabaltázni.

Amúgy oké.

2021. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ideges vagyok, és kicsit le is vagyok törve.

Remélem hamar hétvége lesz

2021. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#1: Szörnyű...

[link]

2021. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SAMpernatural ***** válasza:
100%

Érettségi előtt állok :D

Múlt héten rendeltem fonalakat és az ősziszünetben sokat horgoltam ,így már nem annyira vagyok lent.

2021. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SAMpernatural ***** válasza:
100%
Kitartást mindenkinek <3
2021. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem folyton padlón van, nem csak most:(
2021. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nekem is, a problémáim külön-külön nem vészesek, de most kezdek besokallni.


El vagyok maradva a szakdolgozatommal, ráadásul november végén egy nehéz tárgyból elővizsgázom.

Egyéb okok miatt ideiglenesen nagymamámmal élek egy garzonlakásban, és semmi magánszférám sincsen.

Otthon húzódik a lakásfelújítás, több, mint 2 hónapja, mert teljes állásban dolgozom, kb. csak hétvégén tudok vele haladni. Tragédia az egész, bár legalább már alakul. Szerencsére egy kedves rokonom segít.

Az elmúlt másfél évben folyamatosan épülnek le az emberi kapcsolataim, és magányos vagyok. Nem nagyon megy az ismerkedés, illetve a párkeresés. Nem tetszem a lányoknak.

Nemrégiben elpusztult a macskánk, 15 éves volt, nagyon hiányzik... :( Kb. vele együtt nőttem fel.


...hát ennyi, így röviden. Igyekszem erősnek lenni, de kezd felemészteni a magány, meg a rengeteg tanulnivaló, bár az egyetemen szerencsére hamarosan végzek. Egy pozitívumot azért mégis találok a mindennapjaimban: alapjábavéve szeretem a mostani munkahelyemet, ami előny, mert az életem harmadát végülis munkában töltöm.


21F

2021. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem most mar vagy 3honapja a remenytelenseg

De mar beletorodtem h ez var ram a marafek 40-50evemben.

2021. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!