Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a legkönnyebb angol...

Melyik a legkönnyebb angol nyelvvizsga? Dexam, Origo, Telc stb.?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind B2. Nincs legkönnyebb! Ez kb olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy fél kiló barna kenyér, fél kiló fehér kenyér vagy fél kiló burgonyás vekni-e a könnyebb. Minimálisan eltérnek a feladatok, van egynyelvű és kétnyelvű, párban szóbelizős és tanárral párbeszélős, mindnek a honlapján meg kell csinálni a mintafeladatokat és a személyes szimpátia alapján dönteni. De hogy mégis válaszoljak: a dexamra és az origóra azt mondják, hogy könnyű.
2021. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
BME
2021. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha tudsz angolul, mind egyforma.Ha nem, mindegy melyiket választod.
2021. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thunderfairy ***** válasza:
22%
Én inkább arra mennék amelyik a tudást nézi és nem csak egy papirt ad egy eredményel. Ha nagyon könnyű akkor lehet hogy nem is lesz nyelvtudásod hiába van vizsgád. A Telc jó lehet, de az origoról hallotam ismerőstől hogy csak Magyarországon fogadják el a munkáltatok.
2021. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk németeztem, de nekem a kétnyelvű origo eléggé bejött. A nemzetközi nyelvvizga bizonyítványnak amúgy sok értlme nincs, egyrészt külföldön úgyse azt nézik, másrészt az EU-ban megszerzett minden bizonyítványt lehet honosítani mindne országban, de minimum hitelesen lefordíttatni, ha már annyira fontos.
2021. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

"A nemzetközi nyelvvizga bizonyítványnak amúgy sok értlme nincs, egyrészt külföldön úgyse azt nézik"

Így van, minden külföldi intézmény/cég azt fogad el, amit ő akar, egyikük sincs arra kötelezve, hogy elfogadja azokat, amikre itthon azt mondják, hogy "nemzetközi" nyelvvizsgák. Az csak annyit jelent, hogy létezik olyan külföldi intézmény/cég, amelyik elfogadja, de és akkor mi van? Ha én most alapítanék egy céget mondjuk Szlovákiában, simán dönthetnék úgy, hogy márpedig én csak olyat veszek fel, akinek X típusú nyelvvizsgája van, akkor is, ha azt nem sorolják Magyarországon a "nemzetközi" nyelvvizsgák közé, meg úgy is dönthetnék, hogy márpedig nekem csak olyan munkaerő kell, aki Cambridge-i nyelvvizsgával rendelkezik, márpedig azon belül is elvárok mondjuk 90%-os teljesítményt, nem csak akármilyet.


A Dexamot érdemes választani: kiszámítható, annak, aki középiskolában tanulta a nyelvet, vagy olyan könyvből, amit középiskolákban tanítanak (tehát English File vagy Solutions), az a legtesthezállóbb.

2021. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!