Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem táncolok...

Nagyon gáz ha nem táncolok keringőt a ballagáson?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a párom akivel táncoltam volna azt mondta hogy mégsem fog táncolni ezért egyedül maradtam mert nincs másik fiú aki táncolna kettőt. Ezért kicsit bánom ha nem táncolok de nem különösebben foglalkozok vele. Szóval gáz ha csak én vagyok az egyedüli aki nem táncol?

2021. nov. 6. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Testvér? Apud?
2021. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de szerintem klassz. Valami külsős barátod nem jöhet szóba? (apámmal én tuti nem táncolnék)
2021. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Haha apáddal ne már🙄😆

De nincs jah egy haver?

2021. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk anno alsóbb évfolyamokból lehetett kérni párt.
2021. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A ballagáson? A mi időnkben meg a szalagavatón volt szokás.

Amúgy nálunk is voltak, akik nem keringőztek, mert mindenkinek magának kellett párról gondoskodni. Így én sem táncoltam, de mondjuk én bánom. Próbálj más partnert keresni, de nem dől össze a világ, ha nem találsz.

2021. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
GYK-ról tuti találsz majd valakit.
2021. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Enyhén őszülő 40-es fiú vagyok, szívesen kisegitelek
2021. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy ez nem is igazán ballagás ahem egy ilyen kultúralis bemutató ahol a szülők néznek meg minket és a Testbér meg az apa nem is jöhet szóba még a tanárok miatt se
2021. nov. 7. 00:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a focit és a táncot nem szeretem, tehát ebből kiindulva szerintem nem gáz, aki akar csinálja, de ne kényszerítsünk senkire semmit.
2021. nov. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!