Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A '90-es években kinek mi...

A '90-es években kinek mi volt a kedvence?

Figyelt kérdés
pl. zenék, sorozatok, játékok, ruhák,újságok, magazinok...

#zene #ruha #játék #újság, magazin
2021. nov. 8. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

The Cure - zene

Twin peaks - sorozat

Számítógep, tvjáték nekem nem is volt akkoriban, kedvenc játékunk 95-től akkor voltam 16, igazság vagy merészség... rengeteg csajjal kellett smárolnom.

2021. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 veterán vas ***** válasza:
100%
A Wild című motoros újságokat gyűjtöttem....összejött párszáz darab.
2021. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Bravo magazin, mint mindenki, net ugye nem volt elterjedve.

Bon jovi zenekar nagy kedvenc lett. Igazából a 80-as évekbeli a kedvencem, de akkor még gyerek voltam.

2021. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Rap, dance.
2021. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Zene: Depeche Mode, Pet Shop Boys, Björk, Oasis, Blur, Pulp, Moby, Radiohead, The Cure, Madness, The Cranberries és még ezernyi más.

Sorozatok: Csengetett, Mylord?, Dilizsaruk, Knight Rider, Ausztrál expressz, Dallas, Mr. Bean, Monty Python, A simlis és a szende, stb.

Játékok: Épp akkor ért véget a Commodore Plus 4-es korszakom (amire ma már kellemes nosztalgiával gondolok vissza és a YouTube-on is szívesen nézegetem az ezzel kapcsolatos videókat), de a '90-es években még nem volt PC-m. A játékok nagyrészt még a '80-as évekből maradtak meg (rugós foci és néhány társasjáték), de volt jópár kvarcjátékom, csocsóm, mini billiárd asztalom, valamint gitárom és szintetizátorom is.

Ruhák: Semmi extra. Szerettem a világoskék farmert fekete pólóval/pulóverrel/dzsekivel, edzőcipővel és ez ma is így van.

Újság: Focirajongóként természetesen focis újságokat gyűjtöttem, de ezek a '90-es évek eleji zűrzavarban állandóan megszűntek-újraindultak-nevet változtattak-megint megszűntek, stb. Irígyeltem a német barátaimat, akik gyerekkoruk óta minden héten megvették a Sport Bildet, majd év végén összefűzették és eltették hosszú éveken keresztül, tekintélyes gyűjteményt felhalmozva. Nálunk ilyen stabilitás sosem volt.

2021. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jól van ez így? ***** válasza:
Tetris, Donald Kacsa Magazin, Mega Sport, Móricka, Kismalac, Age of Empires, Adventure Island II, Hupikék törpikék - Buli van Aprajafalván, Gigi D’Agostino, Cicimaci, Kerozin - Kismalac, Soñadoras – Szerelmes álmodozók, Csillagkapu, Száguldó vipera
2021. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

90-ben születtem, tehát az egész 90-es évek maga volt számomra a tökéletesség, mivel akkor voltam gyerek. Néhány kedvencet azért kiemelek:

Disney-mesék, Jónás Ritás Kölyökklub, Pizsamás banánok, Állatkert a hátizsákban, Britney Spears, Shyguys, Bestiák, Hupikék törpikék, Minimax, Fox Kids, Power Rangers, A bolygó kapitánya, Télapu..stb.


A 100XSzép, Bravo, Bravo Girl, IM magazinok később lettek a kedvenceim.

2021. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Az hogy még nem éltem, 96-ig😂😂😂 valahogy abba az állapotba akarok visszatérni
2021. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!