Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg én hisztiznék mindig...

Tényleg én hisztiznék mindig a semmire, vagy normális a viselkedése?

Figyelt kérdés

1 és fél éve vagyok együtt a barátommal. Még csak járunk, és azt mondta eljegyzés és esküvő is akkor lesz, ha én rendesen viselkedem. Sokszor még azzal is viccelődik, hogy ő a főnök mindenben, és neki ne okoskodjak semmiben sem.


Amikor előfordult hogy beteg lettem, akkor is azt mondta, hogy ő mindenben megértő, megérti ha nem tudok vele találkozni, nem úgy mint én.


De ő gyakran lemondja a találkozókat, vagy arrébb teszi a megbeszélt napnál 1-2 nappal. Ő is volt már úgy azt mondta beteg, de míg ő csavargott, nekem energiám se volt az ágyból kikelni sem.


Ezen gyakran összevitáztam már vele. Amúgy mikor beteg voltam, akkor gyakrabban hívott.


Máskor meg mikor hívtam se vette fel a telefont nekem, vagy arra is azt mondta majd másnap felhív.


Azt mondja ha szakítanánk, velem mi lenne, biztos sírnék utána. Mellettem valamikor előfordul hogy a szexi ismerőseit nézi. De csak én számítok neki.


Részegségében összetörte magát, akkor is azt mondta hogy ha nem veszekedtem volna vele, akkor ez meg se történt volna.


Szokott nekem hozni édességeket is. De ő is szereti ha az ágyba viszem neki a kaját, és ha jól megmasszírozom. Volt már úgy nem masszíroztam meg, akkor erősen lefogott, és kérdezgette hogy most megcsinálom-e. Mikor nálam van is a tv irányító nála van, a telefont is kiveszi a kezemből, és azt mondja inkább pihenjek.


Volt már úgy mikor megkérdeztem hogy bocsi, de miért tolja el a találkozókat, akkor ilyenkor kétféle válasza van. Egyszer az hogy a szerelem nem ettől függ, és hogy ő mindezek ellenére nagyon szeret, máskor meg az, hogy a f.....sza ki van már velem, hogy sose hagyom őt békén a hülye kérdéseimmel. Gyakran ilyenkor le is hülyéz.


Szerencsém van szerinte, hogy ő még elbír velem.


2021. nov. 13. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egy seggarccal vagy, nem kell nagyon agyalni mi lehet. De ezt te is pontosan tudod, csak dalolva eltűröd neki. Élvezed hogy ennyire semmibe néz?


Ettől még lehet hogy szoktál hisztizni és hisztis személyiség vagy, de nem ez az oka hogy ő egy paraszt.

2021. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem érzem, hogy hisztiznék, én tök normális hangnemben mondom el neki, ha valami nem tetszik. Csúnyán se beszélek vele, ő meg lehülyéz.
2021. nov. 13. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Most mit akarsz tőlünk hallani? Világos, hogy egy barom a párod és ezt te is tudod. Ha van eszed, akkor szakítasz vele, ha nincs, akkor pedig tűrd tovább hogy semmibe vesz.
2021. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Belekerültél egy nárcisztikus játszámába :D Sok sikert a kijutáshoz (épp szívvel).
2021. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!