Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék a hibás a...

Tényleg én lennék a hibás a pincérek bunkósága miatt?

Figyelt kérdés

Egy cukrászdában voltunk. Egy ideje már várakoztunk a pultnál, az ott dolgozó pincérnőnek láthatóan esze ágaban sem volt kiszolgálni ott pakolt a pultnál, a másik pincér még hátat is fordított a pénztárgépet nyomkodta, miután kétszer szóltam, hogy szeretnénk rendelni csak a "pillanat" és az "azonnal jövök" lerázó válaszokat kaptam. Egy ideig még vártunk, aztán megköszöntem a nem létező kiszolgálást és jobbnak láttuk elmenni máshova.

A csajom meg engem okolt, hogy ha olyan kisugárzásom lenne, akkor kiszolgáltak volna. Én meg azt mondtam neki, hogy ha olyan dekoratív és csinos nő lennél, akkor már a pincérek körberajongtak volna, de láthatóan téged sem vettek észre. Erre megsértődött.



2021. nov. 16. 07:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezen én is szoktam gondolkodni. Alapvetően halk szavú, törékeny külsejű nő vagyok, és gyakran bánnak velem rosszul. Többen mondták már, hogy ha nagydarab, határozott férfi lennék, akkor máshogy állnának hozzám az emberek. Szerintem van ebben igazság, de azért arányaiban nagyobb %-ban meghatározó a másik fél hozzáállása. Talán olyan 30-70%? 🤔
2021. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Miért a barátnőddel vagy bunkó, ha feszült vagy? Istenem, öröm lehet egy légtérben tartózkodni veled. Az meg se fordult a fejedben, hogy tényleg valamit elintézne, mielőtt kiszolgálna?
2021. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
A történetedben mind a hárman tahók vagytok.
2021. nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Abban vagy hibás, hogy bunkó voltál a barátnőddel. Ő a kisugárzásodat mondta, nem azt hogy egy férfiatlan kis s3ggarc vagy akit senki se vesz emberszámba.
2021. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is előfordult ilyen. Üldögéltünk, várakoztunk, hiába. Aztán kifelé menet a férjem odaszólt a pincérnek, hogy most már kipihentük magunkat, kösz szépen, viszlát.
2021. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

A barátnőd is bunkó volt, persze hogy erre te is az lettél. Teljesen mindegy, ki hogy néz ki, vagy milyen a kisugárzása, vendég, ki kell szolgálni. Kivéve persze, ha pocsolyarészeg, vagy agresszív, de itt nem erről volt szó. Sajnos a munkájukat el nem végző pincérek miatt ti egymást sértegettétek. Kár.

N

2021. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a hibás, ahol nem szolgálnak ki onnan el kell jönni.

Nem vagy te a főnökük, hogy eréjesen a tudtukra add, hogy rendelnél.

2021. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
A cukrászdában ugyanazt tettem volna, mint te. A barátnőddel kapcsolatban: megmondtam volna neki, hogy akkor innentől nyitva áll neki a lehetőség, hogy a megfelelő kisugárzású férfival menjen randevúra. Aki ilyen megalázó mondatot mond, azzal nem folytatnám a kapcsolatot.
2021. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ez nagyon jó. 😂
2021. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

1. A cukrászdában gyökér voltál. Két pillanatot lehet várni hogy azok a szerencsétlenek megcsinaljak a dolgukat.

2. A barátnőd nem volt bunkó szimplán hülyeséget mondott mert ez nem a kisugarzasodrol szólt.

3. Te viszont jóval csunyabbat mondtál és én a helyeben ezek után szoba se állnék veled többet.

2021. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!