Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem pofátlanság autóban...

Nem pofátlanság autóban dohányozni olyan ember társaságában, aki nem cigizik?

Figyelt kérdés
A munkatársam nem bír ki napi 2x25 percet, hogy ne gyújtson rá az autóban. Ma direkt megfigyeltem, hogy indulás előtt 40percig nem cigizett, csak pont akkor gyújt rá, mikor beültünk az autóba. Mikor kiszáltunk 15percig ismét nem cigizett. Neki pont abban az időben kell dohányozzon amíg össze van zárva egy nemdohányzóval, mintha szándékosan mérgezni akarna! Ez így megy hetek óta, mostanáig tűrtem, de ma már szépen megkértem, hogy ne cigizzen mellettem, de erre még ő háborodott fel.

2021. nov. 17. 15:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%

Kinek az autója? Ki tesz kinek szívességet?

Pofátlanság igen, de ha az ő autója és ő tesz szívességet akkor vagy elviseled vagy keress alternatívát.

2021. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ kié az autó.

Ha az övé, azt csinál amit akar, olyankor az utasnak kell távozni.

Ha az enyém az autó, akkor viszont kizavarom.

Ennyi.

Nincs kompromisszum!

2021. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Autóban dohányozni pofátlanság, de legalább is bunkóság!
2021. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy, kié a kocsi: zárt térben neveletlenség nem dohányzó ember jelenlétében dohányozni.
2021. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Mit számít kié az autó? Ha az övé, akkor már joga van éngem is mérgezni? Átlagosan 40percenként gyújt rá, simán megtehetné, hogy indulás előtt elszívja a cigit.
2021. nov. 17. 15:26
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Számít mert ha az övé, akkor igen, joga van azt csinálni az autójában amit akar. Ha téged zavar akkor ne ülj be.
2021. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az övé az autó, de ugyanott dolgozunk, nélkülem is elmenne, szóval nem tesz nekem szivességet mert nem kerül neki semmibe az, hogy éngem is elvisz.
2021. nov. 17. 15:59
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
De szívességet tesz, mert mehetne egyedül is, te pedig busszal. Én se cigizek és én is utalom, nem azért “védem”, hanem mert engem is idegesítene a helyében ha meg akarná szabni valaki hogy mit és mit nem csinálhatok a saját autómban. Mondom, én is utalom a dohány füstöt de akkor vagy nem szállnék be melle, vagy mennek busszal vagy saját autóval.
2021. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
De szívességet tesz. Ingyen utazol a szívessége miatt. Egyébként nekem úgy tűnik, pont azért gyújt rá, mert nem szeret veled utazni, és azt várja, hogy ne bírjad, és hagyd abba a kocsijával való utazást. NEM köteles neked szívességet tenni. Nem vagy te akkora nagy szám, hogy járnának neked ingyen ilyen dolgok.
2021. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Ez, amit most ideköptél, hogy a kollégád nem tesz szívességet azzal, hogy ingyen szállít, meg is magyarázza, mért akar kiutálni a kocsijából. Mert beképzelt vagy.
2021. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!