Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak viselkedése miért...

Az oltottak viselkedése miért változik meg az oltástól?

Figyelt kérdés
Van több olyan ismerősöm is, akiket így bizonyos ügyekben felkerestem, készségesen segítettek is, de mióta bevannak oltva már a telefont sem veszik fel. De azt is észrevettem hogy az az ismerősöm, aki régen mindig visszaírt a szülétésnapi köszöntésekre, már vissza sem ír, de nem csak nekem, masoknak sem.
2021. nov. 18. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Paranoiás vagy. Ismered azt a kifejezést, hogy véletlen egybeesés?
2021. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A viselkedésnek mi köze lenne az oltáshoz? Ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2021. nov. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Mert a benne lévő grafén oxiddal az 5g segítségével biorobot módjára irányítja őket a legfelsőbb kaszt.
2021. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Valójában az oltás pillanatában meghaltak, ők már nem a barátaid, csupán nanorobotok által irányított droidok...

Szerinted miért van chip hiány az egész világon? Mert kell a sok oltásba a teljes gyártási kapacitás.

2021. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%

3 és 4!

Teljesen igazatok van.

Mikor majd rákapcsolják teljes erővel az 5g hálozatot,lesz annyi biorobot hogy öröm lesz nézni.

2021. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Mert a beléjük ültetett csipsz úgy vagy programozva, hogy az oltás pillanatától soha többé ne álljanak szóba a csipsz nélküliekkel.


Vagy belehaltak sajnos...

2021. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
De az is lehet, hogy olyan erősen nyomatod a konteót, hogy egyszerűen nem akarnak veled szóba állni már.
2021. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Na jó, azt hittem, semmi nem tesz túl azon a konteon, hogy Bill Gates beszél hozzánk a vállunkon keresztül, aztán jött ez... :D
2021. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez az oltas mellekhatasa.D
2021. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!