Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem táncolok...

Nagyon gáz ha nem táncolok keringőt?

Figyelt kérdés
Az iskolában mindig van egy bemutató ahova az iskola összes szülője beül egy nagy terembe és megnézik az előadásokat. Nekünk nyolcadikosoknak kellene keringőt táncolnunk és én szeretnék is a de partnerem kijelentette hogy ő nem fog táncolni is így most nincs párom. Tényleg gáz lenne ha én lennék az egyetlen aki nem táncol?

2021. nov. 18. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem Te leszel az egyetlen, ha a partnered azt mondta, hogy nem táncol. Akkor egyből ketten vagytok, nem?

Egyébként ahogy érzed. Ha szeretnél és tudsz párt találati akkor hajrá :)

2021. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2021. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az!
2021. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Ense tancoltam mert nem vihettem parnak a kulsos bnom. Massal meg nemvolt kedvem..
2021. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, emiatt ne érezd rosszul magad! Viszont, ha tényleg szeretnél táncolni, akkor kicsit kérdezz körbe, hátha akad valaki, aki szívesen táncolna még.
2021. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem táncoltam keringőt, pedig az osztályból egy srác nagyon akart volna (na nem miattam, hanem hogy legyen párja). De nem vállaltam akkor sem, csak az osztálytáncot.
2021. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!