Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legrosszabb...

Mi volt életetek legrosszabb rémálma?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap volt egy rossz rémálmom, ugyanis azt álmodtam, hogy kormányváltás lesz 2022-ben, és Klára lesz az új miniszterelnök 😫😫😫

2021. nov. 18. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit kamú szagú a dolog.


Én egyszer azt álmodtam, hogy órán vagyok és egy szót nem értek az egészből amit a tanár magyaráz.

De ezt így ténylegesen képzeld el, hogy ott ülök a padban az egyetemen és magyaráz a tanár, de egy szót nem értek.

Ettől egy fokkal jobb volt az, mikor álmomban tanultam és megértettem az anyagot, ami amiatt is volt csodás, mert felkeltem és tényleg értettem az anyagot. 4es is lett a zh.

2021. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

#1 Milyen szak ez, hogy még álmaidban is tanulsz annyira le vagytok terhelve?


Én is egyetemista vagyok de középiskolában jobban lefáradtam, mint itt.


Egyébként nekem meg az volt a legrosszabb rémálmom, hogy nem történt 22-ben kormányváltás.

2021. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2


Mérnökinformatika


A középsuli az még könnyű is volt, itt meg vannak irreális követelések is, de magyarázat az nincs semmire.

2021. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
93%
Fuu nekem ilyen alvásparalízises volt, sokszor szokott lenni. Még régebben volt egy, azt láttam hogy ott áll az ágyam mellett egy kisfiú, hasonlított chuckyra de mégsem úgy nézett ki, volt a kezében egy véres kés, és azt mondta hogy "úgyis mindenkivel ez fog történni" aztán beleszúrta a fejembe a kést és ott ijedtem fel pont. Áh nagyon beszartam sokszor eszembe jut még. És utálom az ilyeneket, mikor nincs semmi para benne akkor is félek és annyira erőlködök hogy felkeljek de ugye semmit nem tudok csinálni kb
2021. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy a falnak dőlve csokoloztam a gyermekkori szomszédommal, egy bőven 70 pluszos nénivel.


A néni Orbán Viktor volt.

2021. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Azt h orban viktor meg akart latogatni engem
2021. nov. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kiskoromban, 8-10 évesen volt egy visszatérő álmom. Azt álmodtam hogy háború van kint a kertünkben, de komolyan, tankok cikáztak össze-vissza meg sok katona.... Jómagam is katona voltam😂 és mindig vesztettünk.

Jó, nem hangzik durvának így, de mivel a tesóim akkoriban sok "horrort" néztek, voltak olyan részletek is ami miatt majdnemhogy remegve keltem felm

Az a vicc hogy egyszer 17 évesen is ugyanezt álmodtam, még kellemetlenebb volt, mint kiskoromban...

2021. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lerakom a gyereket a babahordozóban a kocsi melle, elfelejtem betenni az autóba,és ratolatok.

És ez több kombinációban.

2021. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Megyek az utcába, jön felém egy nagy szörny, meg akar ölni, mondom gyere dobd fel a kezed, futottam felé, elszaladt, bajnok vagyok álmaimban is

23F

4x testépítő bajnok

2021. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudnék egyet kiemelni.


De ahol sírok és ordítva, kétségbeesve kérem a rokonaimat, hogy ne csesszék még ennél is jobban szét az életemet az izzasztó tud lenni.

2021. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!