Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amióta az eszemet tudom...

Amióta az eszemet tudom mindig olyan szeretnék lenni, amilyen nem vagyok. Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Leginkább külső tulajdonságokról van szó és megfigyeltem, hogy azokat az embereket sokkal értékesebbnek és különlegesebbnek tartom magamnál, akik rendelkeznek azokkal a külsőségekkel, amiket én is preferálnék magamon.

Kérdésem: Milyen módszerrel tudom ezt a baromságot kiverni a fejemből és végre szeretni, becsülni magam?



2021. nov. 19. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én egyszerűen kinőttem ezt a hülyeséget. Meg úgy 25-30 körül általában mindenki. Hány éves vagy?
2021. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is tiniként mostanáig de nagyon durván és még most is néha érzem így. Bennem a társadalmi dolgok nyomták el az érzést. Ha elmész valahova készül rólad kép, amit ugye nem kérhetek mindig hogy satírozzanak le róla vagy készítsenek folyton újat csak miattad. Így előbb utóbb elfogadod azokat az apróságokat is amit amúgy utálsz, sőt idővel már nem is figyeled. Legjobb pedig ha videofelvétel készül rólad és azokat sűrűn visszanézed mert azon sokkal jobban átjön a külsőd a gesztusaiddal együtt. 25/L
2021. nov. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!