Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tesznek úgy egyesek,...

Miért tesznek úgy egyesek, mintha a mosás (mosni valakire) nagy dolog lenne?

Figyelt kérdés
A főzés még csak-csak, de a mosásban mi az extra? Berakod, a gép megcsinálja, kiszeded, 5 perc kiteregetni (de van, amelyik meg is szárítja). Ez miért akkora áldozat, házimunka? Vagy vannak, akik még kimennek a patakpartra?
2021. nov. 19. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
5 perc, de kinek az 5 perce? Ez a lényeg.
2021. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Hát azért ez inkább attól függ ki mennyire tartja tisztán a ruháját.

Ha mondjuk áztatni kell, fehérítőzni, foltot kiszedni, stb akkor lehet, hogy nem 5 perc.

2021. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, én inkább anyám korabeliektől tapasztaltam a nagy megrökönyödést, amikor megtudták, hogy a családom férfi tagja is mos. Mintha neki nem lenne keze, amivel berakja a ruhát a gépbe és megnyom rajta egy gombot.
2021. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom. En megtiltom a paromnak, hogy hozza merjen nyulni a mosashoz, mert kepes szineket, eltero anyagokat osszerakni es nem olyan programon mosni, hogy utana meg a gyapjupuloveret hordani tudja.
2021. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy most mi kérdés, a mosás vagy a valakire mosás?


Mert nem ugyanaz a kettő.

Nyilván 5 perc bedobni, 5 kiteregetni, 5 összehajtogatni. Nem nagy meló.


De nem mindegy, hogy magadra csinálod, vagy anyáddal csináltatod meg mert "csak 5 perc".

2021. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!