Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők,férfiak! Van ITT olyan...

Nők,férfiak! Van ITT olyan személy,aki pozitív számotokra? Akit szívesen megismernétek személyesen? Ha igen,írjátok le,nő vagy férfi,és a korát is.

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Van. Egyszer beszéltem itt egy nővel. Gyönyörű és kedves nő volt. 35 éves.
2021. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt itt egy valaki (nő), akivel több ideig beszélgettünk, majd eltűnt.

Ő érdekes lenne számomra.

2021. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2#. Miért nem keresed? Írj rá.
2021. nov. 20. 09:59
 4/9 anonim válasza:
100%
Igen. Egy 42 éves tünemény! Szívesen találkoznék e gyönyörű nővel!
2021. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 24 éves sráccal beszélgettem a napokban. Érdekes személyiség, szerettem vele beszélni, de ahogya a legtöbben, ő is eltűnt (igen, másokkal is beszéltem itt, de mindenki eltűnt...).
2021. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó én nem tűnök el.:)
2021. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt úgy eltűntek,mint a királyi korona.

Én nyitott vagyok,viszont itt mindenki vagy Pesten,Miskolcon,Debrecenben,Székesfehérváron,Győrben,vagy Szombathelyen,vagy Pécsen lakik.

2021. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok erdekes pozitiv emberrel beszeltem itt. De senkit nem akarok megismerni eloben, akivel online ismerkedek meg.
2022. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Két 21 éves férfi.

Az egyik miskolci, a másik egy Szeged melletti községben/kisvárosban lakik. Mindketten jó hallgatóságok és ideiglenesen sokat segítettek a mentális egészségemnek. Meg lehet hülyének néztek, de egy ideig ilyen "internetes kiszemeltem" volt az egyik, mert valahogy pont olyan arca volt, mint amilyen nekem tetszik és a képei alapján bejött.

Rajtuk kívül 2 emberrel ismerkedtem meg jobban, az egyikük egy biszex lány, aki akkor 14 volt (én akkor 17) és mindketten barátnőt kerestünk, 3 napig beszélgettünk Messengeren, aztán valahogy kimúlt.

Meg volt egy srác, nálam 1 évvel fiatalabb, vele többször találkoztam is, majdnem lefeküdtünk, de végül aztán mégsem. Vele se beszélek már, de 2 évig kb mindennapos volt köztünk a társalgás.

2022. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!