Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legkülönösebb, legfurcsáb...

Mi a legkülönösebb, legfurcsább dolog, ami valaha történt veled? Akár egy véletlen, akár valami paranormális dolog.

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 16:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam napközben a buszról egy üstökösszerű tárgyat (talán inkább rakéta lehetett). Azt hittem, hogy ezt mindenki látta, szerintem igen. Suliba jártam még és nem ittam vagy valami. Azóta is próbálom kinyomozni mi lehetett, de eddig nem derült ki.
2021. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Suliból mentem haza. S kanyar, fülem bedugva zenével (okos gyerek módjára). Le akartam lépni az útra, erre visszarántott valaki a kapucnimnál fogva. Pont jött egy autó,elütött volna. Meg akartam köszönni,de nem volt kinek. Sehol senki. Érdekes volt. Én se ittam/szívtam etc.
2021. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a kocsi tolatókameráján bejött egy kép, ami a saját kocsimat mutatta olyan 100 méter magasból, ahogy haladok az úton.
2021. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kettő is van, amire a mai napig nem találtam magyarázatot.

Egyedül voltam itthon és a fürdőszobában a tükör álltam, amikor egyszercsak azt hallottam, hogy valaki hátulról megszólít a nevemen. Emlékszem ösztönönösen hátra kaptam a fejem, de nyilván nem volt ott semmi (senki?).

Másik eset az iskolában álltam a folyosón, sehol egy lélek és valaki megkocogtatta a vállam. Gyorsan megfordultam, de nem volt ott senki.

2021. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2012. december 31.-én és 2013. január 1.-jén többször is volt deja vum és a 2014-es naplóm volt az első, ami január 1.-jével kezdődik, mert úgy telt be az előző füzet, pedig 2005 óta írok naplót. :D
2021. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
dejavum minden nap van:)
2021. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

1× összetört egy kispohár a közelemben, többen voltunk ott. 1× egy fazék fedele, ami üveg, összeroppant. Mint később kiderült, abban az időszakban egy ismerős erőteljesen zenét hallgatott, és amiatt lehetett, hogy a szekrényben mégis összetört a cucc.

Ami nagyon különös, hogy vannak olyan álmaim, amik valamire figyelmeztetnek. Nem (minden esetben) tudom előre kiagyalni, hogy mit szeretne közölni az álom, csak utólag jön össze, hogy ez bizony úm. figyelmeztető álom lett volna...

2021. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

5 éve ezelőtt ha fura megérzésem vagy álmom volt, felírtam egy füzetbe.

egyik hajnalban egy napot álmodtam meg teljesen.

Reggeltől estig minden pillanatát, de olyan volt mint egy gyorsított felvétel.Minden apró részletére emlékszem,leírtam a füzetbe.

Reggel mikor felébredtem, leírtam a dátumot, órát, hogy mikor mi történik, milyen ruha volt rajtam, aznap mi fog történni.Ki fog felhívni mit fog mondani.

5 év múlva minden ugyanúgy történt azon a napon.

aki felhívott beszélni telón, azt mondta amit leírtam, azok a dolgok történtek, amiket leírtam.Mindez egy csodálatos eseménynek volt az előjele, ami utána este történt.

Életemet teljesen megváltoztatta, ezt a jelet azóta az UNIVERZUM megnyilvánulásának tudom be.

2021. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Megálmodtam valakit. Pár éve, rendszeresen voltak olyan álmaim, amiben egy fiúval voltam, akivel jártunk, de közben mély, legjobb barátság is volt köztünk. Bár az arcát sosem láttam tisztán, a jelleme, testalkata, haja és nevetése nagyon megmaradt. Végül év elején láttam ezt a srácot, egy kicsit elsőre ijesztő volt, amikor rájöttem, hogy ez ő. Volt pár szemezésünk, de nem lett belőle több végül.
2021. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább az az álom volt, amiről még éberen sem tudom eldönteni, hogy megtörtént vagy sem. Nagyon-nagyon érdekes. Mindig bizsergek tőle, ha eszembe jut. Pedig nem szex vagy ilyesmi.
2021. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!