Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha nyernél a lottón?

Mit tennél, ha nyernél a lottón?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol és miben érdemes nagyobb vagyont tárolni? és mire költenéd, ne általános dolgokat írj, amit majdnem mindenki venne, mint ház, lakás stb. van valami álmod? valamilyen vállalkozás akár

2021. nov. 23. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Van milliónyi kurzus a befektetésekről, szóval gondolom elvegeznek egyet, de így kapasbol: földbirtokos lennék.

A föld értéke folyamatosan megy fel, szóval nagy esély van rá, hogy 1-2 évtized múlva jóval többet ér majd, mint amennyiért megveszed.

De közben ki is tudod adni takarékszövetkezeteknek, vagy mit tudom én kiknek használatra, akik rendben tartják neked a, ÉS évente fizetnek is érte.


Laikusként ez jól hangzik :D


Én meg gondolom eltűnnék pár évre, talán külföldön, aztán vennék egy házat.

Vállalkozás nem kéne; szerintem ez a legegyszerubb módja annak hogy felesleges, óriási stresszforrást kreálj magadnak. Inkább lenne egy rosszul fizető, de számomra vonzó állásom, de inkább csak hobbi szinten. Pl könyvesboltos...

2021. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Különösebben nem vonz a tőzsde, szóval ahelyett, hogy megpróbálnám kitanulni, valószínűleg inkább ingatlanba fektetnék és kiadnám őket. Azt megfoghatóbbnak és biztonságosabbnak érzem.
2021. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor is házat vennék, ha nem ezt a választ várod. Jelenlegi állás szerint máshogy nem tudnék saját házat venni.


Meg vennék egy autót is, amibe befér a 3 kutyám kényelmesen.


Otthagynám a munkahelyemet és amikor csak lehet kirándulnánk, bejárnánk Magyarország majd Európa csodahelyeit.

2021. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Meglepődenék,mivel nem lottózok.
2021. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Vennék egy kertesházat magamnak, meg egy autót. Kb 20%-át eltapsolnál, de csak ésszel: adnék a szüleimnek, meg a bátyámnak, illetve most a megcsuszott, egyébként jo anyagiakban élö növéremnek.


Vennék egy ipari telket, épitettnék rá egy szerver és napelem farmot (a szerver költségeken itt sporolnék, mivel az enyém…), inditanék egy informatikai vállalkozâst (szoftverfejlesztés, azonnbelül is web és app fejlesztés) és vennék fel pár embert normális fizetésért. Nyilván bukó az eleje, de ha van miböl…

Képezném magam és az embereimet, megadnék mindent a siker érdekében nekik, cserébe normális munkát, elégedett hosszútávú ügyfekeket várnék el.

A szerverparkot meg kiadnám weboldalaknak.

2021. nov. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat mindenkinek van alma.

En korbe szeretnek utazni a vilagot, sokat turazhatnek, korbe bicajoznek. Megkostolnam az eteleket, vehetnek normális, minőségi ruhákat, cipőket, stb.

Szoval nem kell aggodni a szamlak miatt, de sosem szeretnek luxusan elni ...

Menhelyeknek segitenek rengeteg tappal, stb.

Ugy elnek mint az atlagos ember, csak annyi hogy nem lenne stresszes az eletem.

2021. nov. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Megvenném az àlomhàzat. Pontosan a tanyàt amit kinéztem.
2021. nov. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik lottón..

Ha Europe jackpoton nyernék 3 millió eurót, akkor vennék három eredeti olasz robogót.

Utánna új házat vennék minden új lenne

2021. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Többször is nyertem már a lottón, azt teszem, amit előtte is tettem. Néhány 100 és 1000 Ft-os nyereményeim voltak.
2021. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

"Egyáltalán hol és miben érdemes nagyobb vagyont tárolni?"

Nem tudom. Nagyobb mennyiségű vagyon befektetése komoly munkát igényelne. Nincs instant válaszom.


"és mire költenéd, ne általános dolgokat írj, amit majdnem mindenki venne, mint ház, lakás stb. van valami álmod?"

Semmi extra álmom sincs. Csak rendes körülmények között szeretnék élni, egy középosztálybeli élettel már teljesen meg lennék elégedve. Az igazi álmom, hogy kiemelkedő legyek valamiben, hogy elérjek valamit az életben.

Vannak ennél konkrétabb céljaim is, de ezeket nem írom itt le.


"valamilyen vállalkozás akár."

Mivel a fenntartható fejlődés egyre inkább beépül a köztudatba és ebbe az irányba tartunk, így nem látok jövőt az ész nélküli kacatgyártásban és árulásban. Géniusz pedig nem vagyok valószínűleg. De ki tudja. :D

2021. nov. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!