Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen videók a nőknek is...

Az ilyen videók a nőknek is szórakoztatóak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hzvjilCplbU

Vagy esetleg sértőnek találják kiemelni a különbségeket?



2021. nov. 25. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem sértőek, inkább röhejesek. Sztereotípiák nem többek, szerintem az ilyen mémek készítői sose találkoztak valódi nőkkel, vagy akár valódi férfiakkal.
2021. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A férfi része 95%-ban pontos. Szinte tökéletesen a fiatalkoromat mutatta be. (Nem véletlenül van a címben "boys" és nem "mens".)
2021. nov. 25. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de férfiként sem találom sem szórakoztatónak, sem viccesnek.

A szó ami illik rá az, hogy: szánalmas.

2021. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A feléig néztem.

4 igaz dolgot kaptam.

2021. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére, hogy vérlibsi feminista vagyok, úgy gondolom, hogy viccelni bármivel lehet, így az esteleges férfi-női különbségekkel is. Family Guyban pl a kedvenc részeim, mikor Lois-on keresztül nyomnak a nőkre nézve amúgy sértő poénokat. De nálam ha valami tényleg vicces, akkor ez oké.

Ez a videó nem volt vicces, végig sem néztem, pedig pont rengeteg szabadidőm van és unatkozom. Szimplán uncsi.

2021. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez alapján kéne eldöntenem, hogy nő vagyok-e (mert az vagyok), hát hamar gondban lennék. :D
2021. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!