Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek fura, hogy 18...

Szerintetek fura, hogy 18 évesen azért csináltam meg a C+E kategóriás jogsit, hogy minnél hamarabb elköltözhessek otthonról és addig is minnél kevesebbet kelljen otthon aludnom?

Figyelt kérdés

Jó, még csak a C kategória, a Gki és a Páv3 van meg, de tervben van az E kategória is.

Jelenleg munkát keresek, kifejezetten örülnék neki, ha valami olyan jönne össze, ahol a teherautóban kell aludnom🤷‍♂️

Eddig bárki megtudta hogy kamionos akarok lenni, mind azt mondták hogy nem jó, mert rossz a kamionban aludni. Nekem többek közt ezért is tetszett meg. Ilyen fizetések és ingatlanárak mellett, nincs túl sok esély arra, hogy elköltözhessek. Albérletbe nem szívesen mennék és az sem valószínű hogy meg tudnám fizetni. Szeretek vezetni, tetszenek a teherautók is és viszonylag jó fizetés mellett szabadulhatok itthonról. Nem mellesleg így lesz időm gyűjteni saját házra, vagy akár hitelt is felvehetek.

Szerintetek ez így nagyon rossz elképzelés? Én úgy látom hogy jelenleg ez az egy lehetőségem van arra, hogy szabadulhassak ebből a mérgező környezetből.

A koronavírus óta a társas kapcsolataim nullára redukálódtak, ha elmegyek kamionsofőrnek akkor ez valószínűleg egy darabig így is marad. Szerintetek nagyon fogom bánni azt, amiből így kimaradok? Eddig sem jártam bulizni, barátaim se nagyon vannak, de úgy érzem, hogy amíg nem teszem rendbe az életem, addig nincs ilyesmire energiám.



2021. nov. 25. 19:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%

Nem, sőt!


KOMOLYAN!


Tisztellek érte, hogy mertél vállalni egy normális melót és lépni, mint itt olvasni azt a sok sipítozást, hogy el akarnak költözni, de a munka büdös, a diplomáig meg van még pár év amit ugye apuci fizet...aki dögöljön megfele!


Sok sikert töki!

2021. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
22%

Én ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogy az egész napos ülés után a kamionosoknak milyen szagú lehet a popsija.

24L

2021. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem baj, hogy így gondolkodsz. De azt vedd számításba, hogy valami "bázis" kell, ahiva visszatérhetsz, ha épp nem dolgozol. Ha nincs saját, akkor ilyenkor mehetsz vissza anyádékhoz.
2021. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%

2.-ra.


Mint az egész nap ülő, aktatologató, 24 éves irodista pitsák halszagú sunája. >:)

2021. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%
Senkit se zavar, hogy 21 évesen lehet csak megcsinálni a C-s jogsit? Vagy csak senki nincs ezzel tisztában?
2021. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Már lejjebb vitték a korhatárt 18-ra🤷‍♂️
2021. nov. 25. 20:12
 7/35 A kérdező kommentje:
Pontosabban 17,5 évesen lehet elkezdeni az elméletet, 17,75 évesen elméleti vizsgát tenni és elkezdeni a gyakorlatot, de csak 18 évesen lehet forgalmi vizsgát tenni. Egyébként az oktatóm azt mondta hogy eddig én voltam a legfiatalabb akit oktatott teherautóval.
2021. nov. 25. 20:14
 8/35 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Linkelj már be kérlek akkor egy annyira hiteles oldalt, mint az eduline, ahol 18-at írnak.


[link]



[link]



[link]



Legközelebb nézz már rendesen utána ha kamuzol.

2021. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
76%
Mert az hogy irogatod a hülyeségeidet minden forrás nélkül, az nem túl hiteles magyarázat.
2021. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Jaa meg ugye az E kategóriánál szintén 18 a korhatár +minimum 2 éves jogsi kell. Nekem 2020.07.13-án lett meg az A1 kategóriám, szóval csak jövőre kezdhetem☹️
2021. nov. 25. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!