Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy éreznétek a következő...

Hogy éreznétek a következő viselkedés, hazudás után? Megbocsátható?

Figyelt kérdés
Éjjel három után jött az üzenet apám élettársától, hogy apám rosszul lett, be kellett vinni a kórházban. Rögtön telefonáltam, de apám élettársa csak annyit mondott, kapott egy telefonszámot a kórházban, reggel érdeklődjön. Többet nem volt hajlandó mondani, még azt sem, hogy lett apám rosszul. Reggel nyolc felé felhivott, hogy apám meghalt, kiderűlt még az éjjel. Mikor rákérdeztem, mégis mikor, azt válaszolta, hát nem is tudja, olyan kettő, fél három körűl. Tegnap szükségem volt apám halotti bizonylatára, és akkor tudtam meg, hogy már 0.44-kor meghalt apám. Mért volt szükség erre a hazugságra? Mikor felhivtam háromkor, nem tudta megmondani, hogy apám már nem él? Mint gyermeke, nem lett volna jogom megtudni?

2021. nov. 26. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Szerintem itt nincs hazudozásról szó.

Valószínűleg a kórház értesítette apukád élettársát, viszont az időpont amikor hívták lehetett később mint a halál beálltának időpontja.

Ilyenkor az ember azt sem tudja mi történik, összeroppan, nem hiszem hogy az óráját nézte a hölgy mikor hívták.

2021. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Apám élettársa még a kórházban volt, mikor apám meghalt ( mert ő is bement apámmal). Mesélte, hogy az orvos kinyilvánitotta a részvétét. Mikor felhivtam éjjel háromkor, miután megkaptam az üzenetet hogy apám rosszul lett, mért mondta azt, hogy majd reggel felhivja a kórházat és jelenti mi van, mikor apám már két órája nem élt. És ezt tudta, mert ahogy mesélte, az orvos kizavarta a folyosóra mig apámnak próbáltak segiteni és rögtön pár perc múlva kijött, hogy "részvétem asszonyom".
2021. nov. 26. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek engedd el ezt a dolgot.

Tudom ilyenkor mindent és mindenkit hibáztatunk, mert tehetetlenek vagyunk, fáj szerettünk halála.

2021. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert kellemetlen lett volna neki közölni a gyászhírt.Nem tudta pontosan, hogy mit is csináljon.
2021. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!