Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, amire a lassan 2 éve...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Mi az, amire a lassan 2 éve húzódó kovid-mizéria megtanított?

Figyelt kérdés

Bármi, ami ezzel az egésszel kapcsolatos. Engem például arra, hogy a mának kell élni, és semmit sem szabad halogatni, mert lehet, hogy az alkalom nem fog újra eljönni. A legelső lezáráskor napokon, sőt heteken keresztül Halott Pénz - Élnünk kellett volna c. számát hallgattam, és eldöntöttem, hogy máshogy fogok élni. Abban az évben 4 koncertem úszott el, előre megváltott jegyekkel. Éppen ezért adattam be az oltást, hogy idén eljussak mindenhova, mert nagy az esélye annak, hogy holnapután bejelentenek egy újabb lezárást. Igenis meg kell ragadni az alkalmat, el kell menni akár a barátokkal, akár egyedül oda, ahová vágysz, mert nem biztos, hogy a jövőben megteheted. Az idő véges, az alkalmak nem mindig térnek vissza. Azt mondják, már csak ennyit meg annyit kell kibírni, aztán hirtelen azt veszed észre, hogy elszállt fölötted az idő úgy, hogy nem is éltél.


Várom a válaszokat!



#lezárás #járvány #Covid-19 #élnünkkellettvolnamégéééééélnünk
2021. nov. 26. 08:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Az első az, hogy az emberiség a hatalmas haladása ellenére mennyire sérülékeny, és mennyire hülye is (tkp: ha tudjuk is a jó megoldást, sokszor nem azt választjuk).

A második pedig az, hogy ennek ellenére mégis megvan a remény arra, hogy ezt a problémát is legyűrjük, tudunk tovább haladni, és a jövőben már védettebbek leszünk a hasonló problémákkal szemben is.

2021. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Arra, hogy "félelmetes" a sötétség az emberek fejében. Minden gyökér virológusnak képzeli magát mert megtanult olvasni általános iskolában, de képtelen megkülönböztetni a hamis információt a nem hamistól az intelligencia hiánya miatt.
2021. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

Hogy az emberek nagyon hulyek

Mindenkirõl feltételeztem , hogy okos, piedesztalon lattam masokat

Rajöttem, hogy hiba volt

Pofara estem gyerekek , meg mindig köpöm a port

2021. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire vagytok otthon a Csillagkapuban.

Ott volt egy rész, ahol a helyiek szenvedtek a lidércek folyamatos gyilkos támadásaitól.

Egyszer viszont találtak egy szert, ami megöli a támadó lidérceket, 100%-ra.

VISZONT 50%, hogy megöli azt, akinek beadod.

Ez is pont olyan, mint egy vakcina, csak a % kicsit más.


Mivel ott demokrácia volt, mindenki szavazott arról, hogy beadják-e az egész népességnek.

96% támogatást kapott.

Ja, és az 50%-ot onnan tudták, hogy minden tudós beadta magának, és a fele bele is halt.

Úgy, hogy a 2. körtől már mindenki tudta, hogy ha beadja, ilyen esélyek vannak, és így is beadta magának mindenki.


Ez a rész még több évtizeddel a Covid előtt készült.

2021. nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Nekem inkább csak tanulság..

Mikor általánosban tanultunk arról, hogy az ókori egyiptomban már mennyi mindent tudtak a csillagászok és ki tudták számolni a napfogyatkozást,arra használták, hogy a népet tartsák félelemben, hogy a fáraó elveszi tőlük a napot, ha nem fizetik rendesen az adókat.

Ami manapság megy is hasonló megfélemlítés.

Nem tagadom a vírust és nem vagyok oltásellenes sem.

Egyszerűen csak nem fér a fejembe, hogy hogyan lehet ennyi egymásnak ellentmondó információ mindenütt.

Ez nagyon ijesztő.

És igazából az a tanulság, hogy legtöbbször semmi sem az, aminek látszik. De ezt az egész életre értem.

A család, a barátságok, párkapcsolatok, oktatás, vallás, politika,minden.

Bármit ide sorolhatnék, amivel az életem során kapcsolatba kerültem

Minden dolog csak bizonyos feltételek mellett igaz.

És így nagyon nehéz kiigazodni a mai világban, hogy mindenhol csak félinformációkat adnak át és így próbáljunk meg jó döntéseket hozni.

2021. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Azóta elég sok szociálpszichológia könyvet olvastam, ami által most már átlátom milyen alappillérek mentén lehet könnyedén manipulálni a tömeget.

És hogy tulajdonképpen évszázadok óta ugyanazt a receptet használja az uralkodó réteg. Régen királyok most multicégek, befektetői alapok mögött lévő emberek. Szóval, számomra ez covid történet ezeket a folyamatokat tette láthatóvá.

2021. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy milyen unalmas az életem, mert kb semmi nem változott🙃


Elkéne mennen elég sok orvoshoz, mert így nem vagyok elég jó/l, és kellene egy löket. (endokronologia, dietetikus mielőtt cukros lennék, esetleg pár alkalommal pszichológus, vagy valami terápia).

2021. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a tanulság hogy technológiai fejlődés ellenére, maga az ember faj mentalitása nem változott az elmúlt évezredek során. Valószínű, ezért ismétli folyamatosan önmagát a történelem. Magyarul, spirituálisan ugyanolyan ősember maradtunk csak a kőbunkót felcserélte az okostelefon.
2021. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%

Az, hogy az emberek mennyire befolyásolhatóak, mennyire nem tudnak reálisan gondolkodni és hogy a fától nem látják az erdőt. Pedig állítólag "mindenki" tudja, hogy a média és a politikusok hazudnak, miért gondolják azt, hogy pont most mondanának igazat? [link]

Sőt, arra se jönnek rá, hogy a félelemmel csak saját maguknak ártanak, rombolják ezzel tudatosan saját testi és lelki egészségüket.

Most pánikolnak, hogy jaj, mind meghalunk, betegek leszünk, de eddig eszük ágában se volt az egészségük megőrzésével foglalkozni.


Ajánlom, hogy mindenki nyitott fülekkel hallgassa a filmeket, mert nagyon sokban elrejtenek olyan kifejezéseket, mondatokat, amik most kezdenek megvalósulni és itt nem kell összeesküvés-elméletezni, csupán utána kell járni a dolgoknak, nyitottnak kell lenni és figyelni.


Pl.:

1.

„Igen, k…rva nagy bajom van a hírekkel. Ugyanis, ha nem tudná a híreket k…rvára manipulálják. Minden egyes hírt. Minden áldott nap a média testületileg megtervez, kizárólag egyetlen cél érdekében, ami a következő: félelemben akarják tartani. …Hogy elmenjen és költse a pénzét olyan dolgokra, amikre talán nincs is szüksége.”


Die Hard 4


2.

"A legspécibb nanotechnológia, okosvér. Mikrochipek a vér áramában. Lehetővé teszik, hogy kövessük a mozgását. Látja az adatokat? Monitorozni tudjuk az életfunkcióit, bárhonnan a világon."

007 Spectre – A fantom visszatér (2015)


De ebben a filmben az Új Világrend nevű szervezet is szóba kerül.


[link]


A másik, amire rájöttem, hogy a hatalmaknak a megosztás a céljuk, hogy az emberek még véletlenül se fogjanak és tartsanak össze, mert a végén még ez lenne:

[link]

2021. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Felfedeztem a Pilist, a Videgradi- es Budai hegyseget, bejartam a Borzsonyt is :) ... de megyek a mai napig is mert mar vannak kedvenc helyeim, ahol tok jol erzem magam.
2021. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!