Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, dolgozok, mellette esti iskolába járok, és készülök az egyetemre. Egyedül élek, önálló vagyok, van komolyabb párkapcsolatom.

Viszont mindezek ellenére egy nagy gyerek vagyok. Például bementem a napokban a boltban, és megláttam egy elektromos kisvasutat, amit most meg akarok venni, unédom a plüssöket, gyakran olyan rajzfilmeket nézek, amiket gyerekkoromban láttam. Munkám során elég sok az unalmas óra, és valamivel ki kell töltenem az időt. Persze szoktam tanulni is munkában, beadandót írni, stb. de ezek is mind elfogynak egyszer.

Szerintetek ciki, hogy ekkora gyerek vagyok?

/L


2021. nov. 28. 00:07
 1/8 A kérdező kommentje:

boltba*

imádom*

és gyakran*

2021. nov. 28. 00:08
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Maradj ilyen.
2021. nov. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2021. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem ciki
2021. nov. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sem ciki.Ha viselkedésedben/hozzáállásodban látszódana meg a gyerekesség,az lenne az.Ez viszont amit csinálsz,nem az,inkább aranyos.
2021. nov. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Én 25 évesen animet nézek
2021. nov. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez tök oké. Én ennél még gyerekesebb dolgokat szoktam csinálni, a párom is. Inkább legyek ilyen, mint egy besavanyodott béna. :D

25/L

2021. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
31 évesen animét nézek
2021. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!