Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktál beszélgetni a fodrássz...

Szoktál beszélgetni a fodrásszal/borbéllyal amikor vágják, csinálják a hajad?

Figyelt kérdés
Nekem nincs fix borbélyom, mindig máshova megyek, nem igazán vagyok kommunikatív, néha kínosnak is érzem, de nem jut eszembe semmi téma. 😃

2021. nov. 28. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mondd hogy fogorvosnál voltál és nem nagyon tudsz beszélni most
2021. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én utálok beszélgetni közben, de valamiért folyton dumálni akar a fodrász.. nincsen fix fodrászom, a szalonban mindig változó, hogy kihez jutok oda.. de én nehezen nyílok meg idegeneknek, nem szeretek csak úgy small talk beszélgetni.
2021. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szerencsére nem akar, én elvagyok csendben a gondolataimmal ott, ő pedig vágja a hajamat.
2021. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy betanult dolog, hogy a vendéget szórakoztatni kell közbe. Szóval tartani. Mikor mentem vérvételre is kérdezgetett a csaj az életemről, hogy ne figyeljek annyira a szúrásra. A taxisok is beszélnek általában, hogy jobb legyen az élmény. Nekem anyám fodrász így nem nagyon szoktunk. ^^

De lehet kérni az elején, hogy most hanyagoljátok a beszélgetést és nincs belőle semmi. Valószínű, hogy neki még jobb is ha csak a hajadra kell koncentrálnia.

2021. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerencsére a fodrász sem szólal meg 😀
2021. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fodrászom elég normális ilyen tekintetben, nem akar mindenáron smalltalkozni. Viszont szól nála a rádió, néha kommenteljük a híreket, aztán ebből néha kialakul valami beszélgetés. De olyan is volt már, hogy együtt énekeltünk a rádióval.
2021. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 éve ugyanahhoz a fodrászhoz járok. Így igen, szoktunk beszélgetni.
2021. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök változó, mert általában mindig más nyírja.


A legrosszabb az amikor látom, hogy az előttem lévővel tök jól eldumál mindenféléről. Aztán oda kerülök és csak nagy kuss van, meg látod, hogy alig várja, hogy elhúzzál onnan :D

2021. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ide többségében antiszoc, introvertált emberek írnak, kb mindenki azt fogja írni, hogy nem szeret fecsegni. :D

Én olyan fodrászokat szoktam kifogni, akik beszélnek úgy maguktól, én kb csak jó hallgatóság vagyok, nem igazán engem kérdezgetnek, vagy max a hajamról szoktak (otthon mit teszek rá, mindig ilyen rövid volt-e, stb.).

2021. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ha nem is mindig, de szoktam beszélgetni,de nem mindig, olyankor csak úgy gondolkodom.

Eddig fix fodrászhoz jártam, mostanában viszont máshol is voltam. Ez mondjuk attól is függ, mennyire szimpi a fodrász. Egy 50eves antiszociális nénivel kevésbé beszélgetnek, mint egy velem egykorú lánnyal

2021. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!