Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértesz az alábbi idézette...

Egyetértesz az alábbi idézettel? /angol/

Figyelt kérdés

You’re the kind of soul anyone would be lucky to be with, and you don’t even know it. The great ones never do.

Általánosságban kérdezem, hogy akik tényleg ennyire megbecsülendők, azok valóban nincsenek tisztában az értékükkel?



2021. nov. 29. 00:55
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek, ez így van általában.
Nem értek egyet, kifejtem.
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, szerintem ezt valaki olyan írta, aki meg akar dugni.
2021. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett, ez egy Instagram idézet, amit az imént láttam és elgondolkodtatott.
2021. nov. 29. 01:06
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom hogy mennyire igaz, de belegondolva kifejezetten káros (/s..ggfej) hozzáállásnak tartom.


Afelől nincs kétség hogy az önbizalomhiányos emberekben rengeteg érték van, de az idézet nem csak róluk szól. Amennyire dicséret az idézet a magukat nem megbecsülő embereknek, ugyanannyira megrovás is azokkal szemben, akik (nem beképzeltek ugyan, de) tisztában vannak a saját értékeikkel.


Van egy rakás ember akit egyenesen taszít, ha valakiben a természeténél fogva van tartás, és szereti önmagát úgy, ahogy van. Az ilyenek csak akkor szeretik az önbizalmat, ha azt ők adhatják a kiszemeltjüknek, ami messze nem egy nemes gesztus.


Lehet hogy túl sokat magyarázok bele ebbe, de...

2021. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...de igazad van.
2021. nov. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Prokopf ***** válasza:
Igaz (pont ez értékességük egyik lényegi eleme,... jobban érdekli őket a környezetük, mint önmaguk).
2021. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!