Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 eves kollégai ismeretség...

20 eves kollégai ismeretség után vihetek temetésre olyan koszorút amire az van irva : örökké szeretlek teged?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem illik, ha csak kolléga.
2021. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem picit túlzás. Ha csak kollegák voltatok lehet félre érti valaki. Viszont ez a te döntésed. Ha úgy érzed ez a legjobb mondat amit érzel akkor nyugodtan. Senki nem mondhatja meg mit írj.
2021. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez abszolút szerelmi kapcsolatra utal.


2-es, természetesen nem mondhatja meg senki, már csak azért sem, mert más akkor fogja meglátni, amikor ő már odatette. De most az a cél, hogy az elhunyt kolléga kapcsán mindenféle rosszízű súgdolódás kezdődjön? Ha a kérdező valóban szerette azt a kollégáját, akkor ő sem akarhat ilyet.

2021. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Ne foglalkozz az illemmel ès azzal hogy mit szólnak mások. Ha ez a felirat tükrözi az èrzèseid akkor nyugodtan vidd ezt. Senkinek semmi köze hozzá.
2021. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak arra jo, hogy bezavarjon, beleronditson a csalad gyaszaba. Feltuneskereso is.
2021. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ milyen az illető párkapcsolati státusza. Ha volt valakije és ott áll ő is, akkor szerintem ne. Ha egy egyedülálló valaki volt, akkor szerintem nem árt senkinek.
2021. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
"szeretettel búcsúzom". Amúgy is a virág és a feliratok az élőknek szól. A többi meg a ti dolgotok volt az elhunyttal.
2021. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!