Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van annyi furry Lengyelo...

Miért van annyi furry Lengyelországban, ha az Európa egyik legvallásosabb, legkonzervatívabb országa?

Figyelt kérdés
Van egy térkép, ahol az adott országok furry közösségeit lehet megtekinteni, és megdöbbenve látom, hogy Lengyelországban ilyen sok tagja van ennek a közösségnek, noha az ország Európa egyik legkonzervatívabb, legvallásosabb országa.

2021. dec. 2. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem mindenki vallásos, pláne a fiatalabb korosztályban


2. Én is hívő vagyok (vallásosnak annyira nem mondanám magam) de szeretem a furryket :) Egy négylábú ruhát nagyon szívesen kipróbálnék, puszta kíváncsiságból.

2021. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem mindenki vallásos.

2. A tiltott gyümölcs mindig érdekes.

2021. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ott van lazadas a pruderia ellen, ahol van. Angliaban nincs szukseg terkepre, senki nem fog rossz szemmel nezni, plane elitelni.
2021. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!