Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is ez az igazság?

Szerintetek is ez az igazság?

Figyelt kérdés

Eladtam egy ismerősömnek 5 ezerért az egyik pulóverem, nem ismerem annyira, 10x láttam kb életemben. Feljött , átadtam neki amit akart ő meg a pénzt. Behívtam a lakásba beszélgetni egy 10-20 percet, majd elment. Pénz meg eltűnt. Szerintem ő vitte el mert mindvégig az asztalon volt, oda raktam, tudom zsebre kellett volna de már mindegy, hülye voltam. Lakásban amúgy anyámkon meg öcséméken kívül más nem volt, kétlem hogy ők lopták volna el, és nem is tűnt el, mindenhol kerestem, és mikor rákérdeztem a gyerekre tagadott mindent. Ez már halott ügy igaz? Ő lehetett?

Roma a srác ha számít valamit



2021. dec. 2. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Ő volt
nem
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem ràntottad le, és nem raktad el úgy, hogy nem emlékszel rá, és 100%-ig biztos vagy, hogy nem a rokonaid voltak (elvégre az már nagyon aberràlt dolog lenne, ha egymást is meglopnàtok), akkor csak ő lehetett.
2021. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Utolso mondatoddal megvalaszoltad a kerdest
2021. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Roma...

Abban híresek, hogy szépen hazudnak

2021. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor valszeg jól gondoltam. így lehet bízni az emberekben. Jó gyereknek hittem baszki
2021. dec. 2. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En mindig mondom hogy hiába tűnnek ezek jonak, vérükben van es ha van lehetőség rogton élnek is vele
2021. dec. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
4# Ha ennyi eszed van, hogy még be is hívod a romát a lákásodba, saját magadat okolhatod érte.
2021. dec. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ezekkel kár foglalkozni, "emberként" kezelni őket, látod, hogy nincs értelme. Ösztönlények.


Ha belegondolsz, hogy Indiából is száműzték őket, mégis mit várunk? 400 év alatt nem tudtak integrálódni.

2021. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WidowmakerButt ***** válasza:
Már a roma résznél nyilvánvaló volt a válasz
2021. dec. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!