Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak miért érzik...

Az oltottak miért érzik magukat felsőbbrendűeknek az oltatlanoknál?

Figyelt kérdés

2021. dec. 7. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Ezt fordítva is meg lehet kérdezni
2021. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem érzem felsőbbrendűnek magam, de örülök, hogy volt lehetőségünk felvenni nekem és a férjemnek is 3-3 oltást. Ettől nem lettünk többek, de hiszünk benne és megtettük, amit tudtunk, ez pedig jó érzés.
2021. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel én is találkoztam. Apósom alig akart elmenni oltásra, aztán meghat egy rokon és gyorsan elrohant. Azóta úgy csinál, mintha örök élet elixírt kapott volna, lenézi aki nem oltott, de mégjobban azokat akik szerinte másodrangú oltást kaptak, ami szerinte minden ami nem Pfizer. Ahogy mondogatja, a legjobbat a legjobbaknak (itt magára gondol). Én Astrát kaptam, azóta is azt hallgatom töle, hogy nekem mennyivel rosszabbak a kilátásaim mint neki, mert ö 100% védett, én meg 83% (hogy honnan szedi ezeket a számokat, nem tudom). Az oltatlanokat leprásként kezeli, pedig sokan vannak akik pl ha akarnak se kaphatnak oltást. Van olyan ismerösöm aki azt hiszem speciális gyógyszer allergia miatt nem kaphat semmit.
2021. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem oltásfüggő,hanem iq.

És itt meg kell jegyezzem,hogy az én oltatlan ismerőseim fröcsögnek facen, borzalmas helyesírással és hiteltelen forrásokkal bizonygatnak,míg az oltottak csendben vannak.

2021. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
1-nél a pont! :)
2021. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Mert aki oltott az a kutatások szerint magasabb intelligenciával és jobb képzettséggel rendelkezik. Te miért érzed,hogy olyan hatással van ez az wletedre,hogy kevesebbnek gondolod magad az oltottaknál, és kérdést teszel fel ezzel kapcsolatban?
2021. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Ez az oltatlanokr igaz inkább..
2021. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem érzem magam felsőbbrendűnek, de kicsit megnyugodtam így 3 db Pfizer oltás után (és a családom minden tagja is azt kapott, mindenki 3 db-ot eddig), így nyugisabb lesz a karácsonyi összecsődülés erős 2 hét múlva. (Az utolsó oltást pont ma 2 hete, 2021.november 23-án, kedden kaptam.
2021. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, először félreértelmeztem a kérdést, pont fordítva olvastam úgy, hogy az oltatlanok miért érzik magukat felsőbbrendűnek és már csodálkoztam, mert pont az ellentettjével találkoztam...

De ez nagyon egyénfüggő, van példa arra is, hogy oltatlan érzi magát felsőbbrendűnek, de tényleg gyakrabban találkoztam azzal, hogy az oltottak. Mindenesetre szomorú, hogy ketté osztották a társadalmat.

Anyám kolléganője csinálta azt, hogy oltás után bement nagy mosollyal az arcán a munkahelyre, hogy ő már oltott, védett, le is veszi a maszkot, erre 1 hétre rá pozitív lett a tesztje...

2021. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Én nem látm hogy az oltotta az oltatlanok ellen posztolnának.. ellenben az oltatlanok hőbörgésével tele a fb .
2021. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!