Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a lány?

Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelt kérdés

Régről ismerem, találkozgattunk így baráti körbe, aztán abbamaradt elteltek az évek, sokáig nem beszéltünk nem is tudtam mi van vele, azóta kiment külföldre ott él. Most ráírtam messengeren, elkezdtünk beszélgetni írta h örül hogy írtam, és jól elbeszélgettünk mesélt magáról a kapcsolatairól, én is meséltem hogy velem mi a helyzet. Aztán olyanokat írt hogy majd küldjek képet magamról néha, meg otthonról, meg a lakhelyemről, meg h majd hazajön megkeres mindenképp, meg ír mindenképp amikor tud, meg kérdezte hogy fel hívhat e valamikor.

Na de milyen képeket küldjek én magamról? Nem szoktam úgy magamat fotózni, meg ki se nagyon mozdulok otthonról, max munkába megyek.


2021. dec. 13. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tessék megkérni valakit, hogy fényképezzen le... ne meztelen fotót küldj magadról.
2021. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már nem emlékszik rá hogy nézel ki :-)
2021. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meztelen fotót :D áá nem én nem szoktam ilyeneket. Jólvan majd megkérek egy havert hogy fotózzon le :)
2021. dec. 13. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit, csak honvágya van, és örül hogy a régi életéből kapott egy darabkát.

Ha ő keresett volna meg, akkor gondolnám csak hogy valami komolyabbat akarna.

2021. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja egyik haverom is ezt mondta hogy nem akar semmit. Akkor ne vegyem komolyan?
2021. dec. 13. 11:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak kicsit félreérthető ez a "közeledése" olyan mintha akarna valamit
2021. dec. 13. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mit akarhatna? Egy jó kis távkapcsolatot?
2021. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt.. Ő tudhatja. Ne kérdezzek rá konkrétan hogy pontosan mit akar tőlem mik a szándékai?
2021. dec. 13. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy dzsugoló audition, be ne dőlj. A stricid akar lenni és futtatni akar Széjer Józsi köreiben. Mire ráébredsz, már a narancs emberi százlábú közepén találod magadat.
2021. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nokent en sem szoktam eszrevenni, ha felreertheto vagyok. Ha tetszik egy pasi, akkor persze azt se tudom, mit kene mondanom. De ha valaki kozombos, emberkent, baratkent tekintek ra, es sajnos tapintatlanul megfeledkeztem mar tobbszor arrol, hogy a masiknak mindekozben voltak-e erzesei irantam.
2021. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!